Skąd mam wiedzieć, czy mam pożyczkę Stafforda??

Skąd mam wiedzieć, czy mam pożyczkę Stafforda??


Jak zalogować się na moje konto FAFSA??

Możesz się zalogować na stronie ról wybierając “Jestem studentem i chcę uzyskać dostęp do formularza FAFSA” i wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło FSA ID. Jeśli jesteś studentem z Wolnego Państwa Stowarzyszonego, możesz się zalogować podając swoje identyfikatory.

Czy pożyczki Stafforda są umarzane po 20 latach??

Przebaczenie salda pożyczki po 10 latach spłat, zamiast po 20 latach, dla pożyczkobiorców z oryginalnym saldem pożyczki w wysokości $12,000 lub mniej. Departament Edukacji szacuje, że dzięki tej reformie prawie wszyscy pożyczkobiorcy community college będą wolni od długów w ciągu 10 lat.3 dni temu

Jak mogę znaleźć wszystkie moje pożyczki studenckie??

wejdź na pulpit swojego konta i przewiń w dół do sekcji “My Loan Servicers”, lub. zadzwoń do Federal Student Aid Information Center (FSAIC) pod numer 1-800-433-3243.

Identyfikacja dostawcy usług (Servicer).
Serwisant kredytów Skontaktuj się z
Aidvantage 1-800-722-1300
Nelnet 1-888-486-4722
Obsługa OSLA 1-866-264-9762
ECSI 1-866-313-3797

Czy stypendium Pell jest takie samo jak pożyczka Stafford??

Federal Pell Grant, w przeciwieństwie do pożyczki, nie musi być spłacany, z wyjątkiem pewnych okoliczności. Dowiedz się, dlaczego możesz być zmuszony do zwrotu całości lub części dotacji federalnej. Nie można otrzymywać funduszy Federal Pell Grant z więcej niż jednej szkoły w tym samym czasie.

Po jakim czasie moje kredyty studenckie zostaną umorzone?

10 lat
Dla kredytobiorców z saldami pożyczek w wysokości $12,000 lub mniej, salda pożyczek zostałyby umorzone po 10 lat płatności zamiast obecnych 20 lat, w ramach proponowanego nowego planu spłat uzależnionych od dochodów.15 godzin temu

Dlaczego nie mogę zalogować się na moje konto Federal Student Aid?

Jeśli nie mogą Państwo zalogować się do swojego FAFSA, może to być spowodowane tym, że wprowadzasz nieprawidłowe informacje lub Twoje hasło wygasło. Twoje hasło musi być zmieniane co 18 miesięcy. Możesz wybrać nowe hasło wybierając zakładkę “Edit My FSA ID” na stronie głównej FSA ID.

Czy mój FSA ID jest moją nazwą użytkownika?

FSA ID to kombinacja nazwy użytkownika i hasła, której używasz do zalogowania się do U.S. Systemy internetowe Departamentu Edukacji (ED). FSA ID jest Twoim prawnym podpisem i nie powinien być tworzony lub używany przez nikogo innego niż Ty – nawet przez Twojego rodzica, dziecko, urzędnika szkoły lub przedstawiciela firmy pożyczkowej.