Kto w Luizjanie dostał pożyczkę PPP w czasie pandemii?

Kto w Luizjanie dostał pożyczkę PPP w czasie pandemii?


Kto znajduje się na liście PPP?

SBA udostępniło PPP dla wszystkich małych firm zatrudniających poniżej 500 pracowników, z pewnymi wyjątkami dla sieci restauracji lub hoteli zatrudniających ponad 500 pracowników. Korporacje, podmioty gospodarcze, niezależni wykonawcy i osoby samozatrudnione są uprawnione do otrzymania kredytu w ramach PPP.

Czy lista kredytów PPP jest informacją publiczną?

SBA opublikowało wczoraj wieczorem informacje o pożyczkach dla pożyczkobiorców PPP poniżej $150,000. Informacje te były utrzymywane w tajemnicy, dopóki federalny pozew nie zmusił SBA do ujawnienia danych. W połączeniu z wcześniej ujawnionymi danymi, Wszystkie kredyty PPP są teraz informacją publiczną.

Kto otrzymał pieniądze z PPP?

Około 25% środków z pożyczek PPP trafiło bezpośrednio do pracownicy, którzy straciliby pracę. Reszta (75%) trafiła do właścicieli firm, udziałowców, wierzycieli i dostawców firm otrzymujących pożyczki.

Czy można wyszukać odbiorców kredytów PPP?

Jak sprawdzić odbiorców kredytów PPP. Jeśli szukasz informacji o odbiorcy kredytu PPP, możesz sprawdzić dla swojej firmy lub nazwy tutaj. Zobaczysz wyniki, które zawierają typ firmy, nazwę i adres firmy oraz całkowitą kwotę finansowania.

Czy będzie kolejna pożyczka PPP w 2022 r?

Wygląda na to, że programy COVID-19 i SBA nie będą dostępne w 2022 roku. Program Ochrony Płatności (PPP) oficjalnie zakończył się 31 maja 2021 roku, a program COVID-19 Economic Injury Disaster Loan (EIDL) ma się zamknąć 31 grudnia 2021 roku.

Czy PPP jest nadal dostępne?

Pożyczka wspierana przez SBA, która pomaga firmom utrzymać zatrudnienie w czasie kryzysu COVID-19. Uwaga: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 r. Dotychczasowi kredytobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia kredytu PPP.

Ile kredytów PPP zostało zatwierdzonych w Luizjanie?

Luizjana posiada łącznie 217,542 firmy, które otrzymały pożyczki Paycheck Protection Program (PPP) od Small Business Administration.