Kto może być poręczycielem dla studenta międzynarodowego??

Kto może być poręczycielem dla studenta międzynarodowego??


Jak mogę uzyskać zgodę na pożyczkę bez osoby towarzyszącej??

Można uzyskać pożyczkę osobistą bez cosigner przez po prostu ubieganie się o pożyczkę jako osoba fizyczna, tak długo jak masz wynik kredytowy 585 lub wyższy. Nie jesteś zobowiązany do posiadania cosignera, aby uzyskać zatwierdzenie pożyczki osobistej.

Czy student międzynarodowy może dostać kredyt studencki?

Krótka odpowiedź brzmi: tak, studenci zagraniczni mogą brać pożyczki w Stanach Zjednoczonych aby pomóc im zapłacić za studia. Jednak pożyczki dostępne dla studentów międzynarodowych różnią się od tych dostępnych dla U.S. mieszkańcy.

Czy Sallie Mae wymaga poręczyciela dla studentów międzynarodowych??

Pożyczki dla międzynarodowych studentów

Możesz rozważyć ubieganie się o międzynarodowe prywatne pożyczki studenckie, aby pomóc w pokryciu kosztów studiów. Będziesz jednak potrzebował trochę pomocy, aby to zrobić. Większość prywatnych pożyczkodawców studenckich wymaga, abyś ubiegał się o swoją pożyczkę z cosignerem, który jest U.S. obywatel.

Czy można znaleźć cosignera online?

Gdzie znaleźć cosigners online: Dwa najczęściej używane serwisy online, które pomagają w uzyskaniu współsygnatariuszy, to Wynajęcie osoby towarzyszącej i znalezienie osoby towarzyszącej. Jeśli wpiszesz hasło ‘Online Cosigner’, pojawią się nazwy tych dwóch stron.

Czy można uzyskać linię kredytową dla studenta bez współsygnatariusza??

Kiedy jesteś gotowy do złożenia wniosku, prawdopodobnie będziesz musiał mieć rodzica, który podpisze, ponieważ zasadniczo studencka linia kredytowa to pieniądze, które pożyczasz od banku.

Jak duży kredyt trzeba mieć, aby być współautorem?

Chociaż może nie być wymagana ocena kredytowa, osoba podpisująca kredyt zazwyczaj będzie potrzebowała kredytu w bardzo dobrym lub wyjątkowym zakresie-..670 lub lepiej. Wynik kredytowy w tym zakresie generalnie kwalifikuje kogoś do bycia cosigner, ale każdy pożyczkodawca będzie miał swoje własne wymagania.

Czy mogę zapłacić komuś, aby być cosigner?

Nie ma nic nielegalnego w płaceniu komuś za podpis na kredytach studenckich, ale istnieje ryzyko, które musi wziąć pod uwagę zarówno początkowy pożyczkobiorca, jak i osoba zastępująca. Istnieją również alternatywy, jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy na szkołę, które nie wymagają podpisu osoby trzeciej.