Kto jest serwisantem pożyczek Navient?

Kto jest serwisantem pożyczek Navient?


Czy Navient nadal obsługuje kredyty studenckie?

Navient był jedną z firm, która obsługiwała federalne pożyczki studenckie, zbierając i śledząc płatności. Na Oct. 20, 2021, Navient ogłosił, że zakończy federalną obsługę kredytów studenckich po Dec. .

Jak mogę się dowiedzieć, czy moje pożyczki studenckie zostaną umorzone przez Navient??

Spójrz na swój rachunek. I po zalogowaniu się powinieneś zobaczyć coś, co mówi jak czesne.

Kto otrzyma pożyczki umorzone przez Navient?

Prywatna pożyczka oddłużeniowa trafi przede wszystkim do kredytobiorców, którzy wzięli prywatne pożyczki studenckie subprime (wykonane dla kredytobiorców z niską punktacją kredytową) przez poprzednika Navient, Sallie Mae, między 2003 i 2014, a następnie miał więcej niż siedem kolejnych miesięcy zaległych płatności przed 30 czerwca 2021 r.

Skąd mam wiedzieć, czy Navient anuluje moje zadłużenie??

Jeśli twoje długi mają być anulowane, powinni Państwo otrzymać powiadomienie w pierwszym tygodniu maja. Kwalifikujący się pożyczkobiorcy otrzymają list zasadniczo podobny do tego. Do tego czasu, można sprawdzić swoje uprawnienia, patrząc na swoim serwerze pożyczki studenckiej.

Skąd mam wiedzieć czy kwalifikuję się do pozwu Navient?

Aby kwalifikować się do tej płatności, kredytobiorcy muszą rozpocząć spłatę swoich federalnych kredytów studenckich przed 2015 rokiem, kwalifikować się do planu spłat uzależnionych od dochodów, ale zamiast tego zostali pokierowani przez pracownika firmy Navient do rozpoczęcia forbearance przez telefon, i utrzymali to forbearance w miejscu przez co najmniej dwa lata …

Gdzie się podziały moje pożyczki studenckie Navient?

Jeśli miałeś federalne pożyczki studenckie Navient, których właścicielem jest Departament Edukacji USA, twoje pożyczki zostały przeniesione do nowego dostawcy usług kredytowych. W 2021 roku Navient wyszedł z branży obsługi federalnych pożyczek studenckich, przenosząc swoje sprawy z 5.6 milionów pożyczek studenckich do Aidvantage, która jest własnością giganta pożyczek studenckich Maximus.

Kto korzysta z ugody z Navient?

Ulga w spłacie prywatnych pożyczek trafi przede wszystkim do kredytobiorców, którzy zaciągnęli prywatne pożyczki studenckie subprime (udzielane kredytobiorcom z niską punktacją kredytową) za pośrednictwem poprzednika Navient, Sallie Mae, w latach 2002-2014, a następnie mieli więcej niż siedem kolejnych miesięcy zaległych płatności przed 30 czerwca 2021 r.