Kto dostaje kredyt przy kredycie z podpisem własnym?

Kto dostaje kredyt przy kredycie z podpisem własnym?


Czy nadal można uzyskać odmowę z cosigner?

Czasami kredytodawcy odmawiają udzielenia kredytu, jeśli osoba ma zbyt duże zadłużenie. Podpisanie się pod kredytem studenckim, kredytem samochodowym lub hipotecznym może dodać znaczną ilość długu dla osoby podpisującej się. Jeśli osoba podpisująca uważa, że będzie musiała ubiegać się o dużą pożyczkę wkrótce po podpisaniu, osoba ta może otrzymać odmowę.

Jak mogę usunąć współautora z pożyczki FHA??

Zawsze możesz Skontaktuj się z pożyczkodawcą i poproś o usunięcie, ale pożyczkodawcy zazwyczaj nie są skłonni tego zrobić. Alternatywą jest refinansowanie kredytu hipotecznego na nazwisko kredytobiorcy. Aby to zrobić, musi kwalifikować się do nowego kredytu całkowicie na własną rękę. Aby wykupić kapitał własny drugiego partnera może wymagać refinansowania typu cash-out.

Co dyskwalifikuje pożyczkę FHA??

Więc jeśli zostaniesz odrzucony przez jednego pożyczkodawcę, możesz zostać zatwierdzony przez innego. Co dyskwalifikuje Cię z pożyczki FHA? Cena zakupu domu powyżej limitów kredytowych FHA dla Twojego obszaru zdyskwalifikuje twój wniosek. Kupno nieruchomości inwestycyjnej lub domu wakacyjnego również wykluczy Twoją pożyczkę.

Czy 2 osoby mogą dostać pożyczkę FHA?

Dwóch Wnioskodawców

Współkredytobiorcy również ubiegają się o kredyty FHA, gdy są w związku małżeńskim z głównym kredytobiorcą i kupują lub refinansują dom znajdujący się w stanie własności społecznej, takim jak Kalifornia. Generalnie, nie więcej niż dwóch wnioskodawców są potrzebne do zakwalifikowania się do pożyczki FHA.

Czy muszę przedstawić dowód dochodów, jeśli mam współsygnatariusza??

Ze współsygnatariuszem, oryginalny nabywca niekiedy nie będzie musiał udowadniać swoich dochodów, tak długo, jak osoba podpisująca jest w stanie przedstawić swój własny dowód zatrudnienia.

Czy moja ocena kredytowa wzrośnie, jeśli mam współwłaściciela??

Bycie współsygnatariuszem samo w sobie nie wpływa na Twoją ocenę kredytową. Twój wynik może być jednak negatywnie dotknięty, jeśli główny posiadacz konta nie dokona płatności.

Jaki wynik kredytowy potrzebuje osoba udzielająca pożyczki?

W związku z tym, że nie jest wymagana ocena kredytowa, osoba podpisująca umowę zazwyczaj potrzebuje kredytu w bardzo dobrym lub wyjątkowym zakresie670 lub lepiej. Wynik kredytowy w tym przedziale generalnie kwalifikuje kogoś do bycia cosignerem, ale każdy pożyczkodawca będzie miał swoje własne wymagania.