Jakie oprocentowanie mogę dostać na motocykl?

Jakie oprocentowanie mogę dostać na motocykl?


Jaki jest średni okres spłaty kredytu na motocykl??

Idealna pożyczka na motocykl powinna mieć życie 24 do 36 miesięcy, i zdecydowanie nie więcej niż 60 miesięcy.

Jaki jest najniższy wynik kredytowy dla kredytu motocyklowego??

Experian definiuje “bardzo słaby” kredyt jako FICO® Score poniżej 580; “uczciwy” wynik jest pomiędzy 580 a 669. Odpowiedzialne spłaty pożyczki motocyklowej mogą pomóc w poprawieniu Twojego wyniku finansowego.

Kredyty motocyklowe na złe kredyty.
Pożyczkodawca / Rynek APR na początek Warunki (miesiące)
Pożyczka na motocykl 6.99% 36 do 60 miesięcy

3 kolejne wiersze

Jakie jest oprocentowanie kredytu motocyklowego?

Oprocentowanie pożyczki na motocykl waha się pomiędzy 6.85% – 28.30% rocznie.

Czy mogę dostać 100 procentowy kredyt na motocykl?

Możesz otrzymać do 100% wartości motocykla jako pożyczkę, ułatwienie posiadania roweru, jeśli nie stać cię na dokonanie wstępnej przedpłaty. Oprocentowanie pożyczek na dwa koła zaczyna się już od 11.20%*. Możesz wybrać stopę procentową w zależności od swoich potrzeb. Jednakże, musisz mieć większą zdolność do spłaty.

Dlaczego oprocentowanie pożyczek motocyklowych jest tak wysokie?

Motocykle wymagają więcej napraw, a wskaźnik amortyzacji motocykla jest wyższy niż samochodu. Wskaźniki wypadków motocyklowych są również wyższe. Wszystkie te czynniki sumują się i sprawiają, że pożyczka jest obarczona większym ryzykiem, dlatego pożyczkodawcy pobierają wyższe APR.

Czy trudno jest sfinansować motocykl?

Finansowanie motocykla nie jest czymś, co uważamy za trudne do zrobienia. Finansowanie motocykla z nami jest naprawdę dość prosty proces z wysokich stóp zatwierdzenia kredytu. Jeśli masz zły kredyt lub nie masz kredytu, większość dealerów nowych lub używanych motocykli będzie wydawać się prawie niemożliwe, aby uzyskać zatwierdzenie do finansowania.

Jaki jest dobry wynik kredytowy, aby kupić motocykl?

Większość kredytodawców wymaga wyniku kredytowego na poziomie 620, aby uzyskać finansowanie na motocykl. Jeśli twój wynik jest poniżej 620, nadal możesz znaleźć pożyczkodawcę, który będzie z tobą współpracował.