Jakie jest średnie oprocentowanie kredytu samochodowego w Utah?

Jakie jest średnie oprocentowanie kredytu samochodowego w Utah?


Jakie jest dobre oprocentowanie kredytu samochodowego w tej chwili?

Średnia stopa kredytu samochodowego wynosi 4.07% dla nowych samochodów i 8.62% na używane samochody, ale rozejrzyj się, aby uzyskać najlepszą ofertę.

Średnie oprocentowanie kredytów samochodowych.
Ocena kredytowa Średnie APR, nowy samochód Średnie APR, samochód używany
Prime: 661-780. 3.56%. 5.58%.
Nonprime: 601-660. 6.70%. 10.48%.
Subprime: 501-600. 10.87%. 17.29%.

3 kolejne wiersze

Czy 2.49 Dobra stopa kredytu samochodowego?

“Nigdy nie zaszkodzi rozejrzeć się za oprocentowaniem kredytu samochodowego, tak jak w przypadku ubezpieczenia samochodu. Ale 2.49% na 48 miesięcy brzmi jak całkiem solidna oferta. Moja rada to podpisać papiery na tej umowie, zanim pozwolisz jej uciec. Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie znaleźć lepsze oprocentowanie gdziekolwiek indziej.

Jest 4.25 Dobre oprocentowanie kredytu samochodowego?

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli Twój wynik kredytowy wynosi 700 lub mniej, 4.5% APR jest uważane za dobre. W rzeczywistości jest ona zbliżona do średniej dla standardowego kredytu samochodowego. Jeśli twój wynik kredytowy jest powyżej 750, możesz prawdopodobnie znaleźć niższe oprocentowanie w zakresie 2% do 3%. Im niższe oprocentowanie, tym lepiej dla Ciebie i Twojego portfela.

Czy trudno jest dostać kredyt samochodowy?

To zazwyczaj nie jest bardzo trudne, aby uzyskać kredyt samochodowy, zwłaszcza jeśli masz dobry kredyt. Oto rzeczy, o które pożyczkodawcy zazwyczaj pytają przy rozpatrywaniu wniosku o pożyczkę: Dowód tożsamości. Zazwyczaj zostaniesz poproszony o udokumentowanie swojego nazwiska, adresu i numeru Social Security.

Czy pierwsi nabywcy samochodów dostają wyższe stopy procentowe?

Pożyczki samochodowe dla osób kupujących po raz pierwszy mogą mieć wysokie oprocentowanie z powodu braku historii kredytowej.

Jakie są stawki kredytów samochodowych na 2022 r?

McBride ostrzega, że stopy będą dryfować wyżej w następnym roku, przewidując, że do końca 2022 roku średnie oprocentowanie pięcioletniego kredytu na nowy samochód wyniesie 4.4 procent a średnia stopa dla czteroletniego kredytu na samochód używany będzie wynosić 4.85 procent.

Czy stawki kredytów samochodowych pójdą w górę w 2022 r?

Rezerwa Federalna podobno spodziewa się aż 7 podwyżek stóp w sumie do końca 2022 roku, ustawienie prawdopodobieństwa znacznie wyższych stóp finansowania zarówno dla nowych i używanych pojazdów. Tempo, w jakim te wzrosty przychodzą może się różnić, z niektórych przychodzi szybciej niż inni.