Jakie jest dobre oprocentowanie dla kredytu samochodowego na 72 miesiące?

Jakie jest dobre oprocentowanie dla kredytu samochodowego na 72 miesiące?


Jaki APR jest zbyt wysoki dla samochodu?

Kredyt samochodowy o wysokim APR (“roczna stopa procentowa”) to taki, który pobiera wyższe niż przeciętne oprocentowanie. Limit prawny dla kredytów samochodowych wynosi około 16% APR, ale można znaleźć pożyczkodawców, którzy uciekają od pobierania opłat w wysokości 25% lub więcej.

Który bank jest najlepszy dla kredytu na samochód używany?

Obecnie, najlepsze oprocentowanie kredytów samochodowych na nowe lub używane samochody to PenFed Credit Union, myAutoloan, Consumers Credit Union, Auto Credit Express i Bank of America.

Czy można spłacić 72 miesięcy kredytu samochodowego wcześnie?

Niektórzy kredytodawcy naliczają karę za wcześniejszą spłatę kredytu samochodowego. Pożyczkodawca zarabia na odsetkach, które płacisz od pożyczki każdego miesiąca. Wcześniejsza spłata kredytu oznacza zazwyczaj, że nie zapłacisz więcej odsetek, ale może być naliczona opłata za wcześniejszą spłatę.

Czy mądrze jest finansować samochód przez 72 miesiące?

Ze względu na wysokie stopy procentowe i ryzyko wyjścia do góry nogami, Większość ekspertów zgadza się, że pożyczka na 72 miesiące nie jest idealnym wyborem. Eksperci zalecają, aby kredytobiorcy wzięli krótszą pożyczkę. Aby uzyskać optymalne oprocentowanie, okres kredytowania krótszy niż 60 miesięcy jest lepszym rozwiązaniem.

Czy oszczędzasz pieniądze spłacając wcześniej kredyt samochodowy?

Jeśli Twój kredyt samochodowy jest kredytem z prostym oprocentowaniem, płacisz odsetki na podstawie tego, co jesteś winien w danym czasie. Im szybciej spłacisz pożyczkę, tym mniej wydasz na odsetki – potencjalnie zaoszczędzisz setki dolarów.

Czy można negocjować APR na samochód?

Tak, podobnie jak cena pojazdu, oprocentowanie podlega negocjacji. Pierwsza stawka pożyczki, którą oferuje Ci dealer, może nie być najniższą stawką, do której się kwalifikujesz. Przy finansowaniu zaaranżowanym przez dealera, dealer zbiera informacje od Ciebie i przekazuje je do jednego lub więcej potencjalnych kredytodawców samochodowych.

Jak mogę obniżyć APR mojego samochodu?

Jak obniżyć APR dla kredytu samochodowego
  1. Sprawdź swoje raporty kredytowe i zbuduj kredyt. …
  2. Złóż wniosek o refinansowanie. …
  3. Złóż wniosek z współkredytobiorcą lub dodaj współsygnatariusza. …
  4. Rozejrzyj się. …
  5. Pomyśl o krótszych okresach kredytowania. …
  6. Negocjuj APR i stopę procentową. …
  7. Sprawdź, czy możesz obniżyć APR w ciągu zaledwie kilku minut.