Jakie jest dobre APR dla refinansowania samochodu?

Jakie jest dobre APR dla refinansowania samochodu?


Czy warto refinansować samochód za 1 proc?

Kiedy warto poświęcić czas? Nie ma solidnych zasad, ale rozważ to – na każde pożyczone 10 000 dolarów, spadek o 1 punkt procentowy jest wart około 5 dolarów miesięcznie przez 48 miesięcy.

Czy najlepiej jest refinansować swój samochód z obecnym kredytodawcą?

Jest to ogólnie możliwe, aby refinansować swój kredyt samochodowy z obecnym kredytodawcą. To może być nawet trochę łatwiejsze niż wypełnienie wniosku z nowym kredytodawcą. Ale to nie znaczy, że jest to finansowo najlepsza opcja dla Ciebie. Najważniejsze jest to, że może warto się rozejrzeć.

Czy refinansowanie samochodu szkodzi twojemu kredytowi?

Refinansowanie samochodu może zaoszczędzić pieniądze na odsetkach lub dać niższą płatność i trochę miejsca na oddech w budżecie. Kiedy refinansujesz kredyt samochodowy, może to tymczasowo obniżyć Twoją ocenę kredytową, ale jest mało prawdopodobne, że zaszkodzi to twojemu kredytowi w dłuższej perspektywie.

Co to jest dobre APR na samochód 2022?

W 2022 roku oprocentowanie nowych kredytów samochodowych wynosi od 2.40% do 14.76%, podczas gdy oprocentowanie kredytów na samochody używane waha się od 3.71% do 20.99%.

Średnie oprocentowanie kredytu samochodowego według wyniku kredytowego.
Wynik kredytowy Średnie APR dla nowych samochodów Średnie APR dla samochodów używanych
661 do 780 3.56% 5.58%
601 do 660 6.70% 10.48%
501 do 600 10.87% 17.29%
300 do 500 14.76% 20.99%

1 rząd więcej

Jaki jest dobry APR dla kredytu samochodowego 2022?

McBride ostrzega, że stopy mają dryfować wyżej w przyszłym roku, przewidując, że do końca 2022 roku średnia stopa procentowa na pięć lat nowego kredytu samochodowego będzie 4.4 procent i średnia stopa dla czteroletniego kredytu na samochód używany będzie 4.85 procent.

Skąd wiesz, czy refinansowanie samochodu jest tego warte??

Stopy procentowe mogą stanowić różnicę w wysokości miesięcznych płatności i całkowitych odsetek, które płacisz przez cały okres trwania pożyczki. Jeśli oprocentowanie Twojej obecnej pożyczki jest wyższe niż oprocentowanie, do którego możesz się zakwalifikować, rozważ refinansowanie. Obniżenie płatności o punkt procentowy lub dwa może zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

Jakie są wady refinansowania kredytu samochodowego?

Minusy refinansowania kredytu samochodowego mogą obejmować opłaty, dodatkowe odsetki w przypadku przedłużenia okresu spłaty lub wypłaty kapitału oraz ryzyko, że samochód będzie więcej wart niż jest wart.