Jakie dokumenty są wymagane przez Upgrade?

Jakie dokumenty są wymagane przez Upgrade?


Jak długo trwa zatwierdzenie pożyczki Upgrade?

W większości przypadków uzyskanie pieniędzy z pożyczki osobistej Upgrade zajmuje od 2 do 5 dni roboczych. Czas oczekiwania na pożyczkę Upgrade obejmuje około 1 dzień na uzyskanie zatwierdzenia pożyczki Upgrade i kolejne 1 do 4 dni roboczych na otrzymanie funduszy po zatwierdzeniu.

Czy Upgrade wymaga potwierdzenia dochodów?

Upgrade może zweryfikować dochód prosząc o informacje finansowe takie jak odcinki wypłat, wyciągi bankowe lub formularze W-2. W innych przypadkach, wykorzystają oni jedynie informacje z raportu kredytowego. Tak czy inaczej, będą Państwo musieli również spełnić inne wymagania programu Upgrade, aby być branym pod uwagę przy zatwierdzaniu pożyczki.

Czy Upgrade przeprowadza trudne badanie kredytowe??

Jeśli otrzymają Państwo pożyczkę za pośrednictwem Upgrade, przeprowadzimy trudne badanie, które może wpłynąć na Państwa ocenę kredytową. Nowy pożyczkobiorca może zauważyć niewielki spadek w swojej ocenie kredytowej, kiedy otrzymuje nową pożyczkę, ale ocena ta zazwyczaj wzrasta wraz z czasem i terminowymi płatnościami.

Z jakiego banku korzysta Upgrade?

Sutton Bank
Karta Upgrade jest wydawana przez Bank Sutton, Członek FDIC, zgodnie z licencją Visa U.S.A. Inc. Nagrody związane z kartą Upgrade, w stosownych przypadkach, są zapewniane przez Upgrade, Inc. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.upgrade.com.

O co prosi aktualizacja kredytu?

Przejrzyj oferty i wybierz pożyczkę, która spełnia Twoje potrzeby. Wypełnij pełną aplikację: Aby przejść dalej, będą Państwo musieli wypełnić pełną aplikację Upgrade i poddać się trudnemu badaniu kredytowemu. Upgrade poprosi o Państwa aktualny czynsz i płatności hipoteczne, informacje o pracodawcy oraz zgodę na przegląd kredytowy.

Dlaczego Upgrade prosi o wyciąg z banku?

Wymagamy weryfikowalnego konta bankowego w celu przetworzenia twojego wniosku, abyśmy mogli wysłać twoje fundusze bezpośrednio na to konto po zatwierdzeniu.

Czy upgrade Zadzwoń do pracodawcy?

Upgrade może poprosić o podanie nazwy pracodawcy, numeru telefonu i daty zatrudnienia, jeśli dotyczy. Możemy również poprosić o pewne dokumenty dotyczące dochodu w związku z Państwa zatrudnieniem.