Jaki wynik kredytowy potrzebuję na pożyczkę 10 000?

Jaki wynik kredytowy potrzebuję na pożyczkę 10 000?


Ile wynosi miesięczna wypłata za pożyczkę w wysokości 10 000 dolarów?

W innym scenariuszu, saldo pożyczki w wysokości 10 000 USD i pięcioletni okres kredytowania pozostają takie same, ale APR jest dostosowany, co powoduje zmianę kwoty miesięcznej płatności pożyczki.

Jak okres kredytowania i APR wpływają na płatności pożyczki osobistej.
Twoje płatności na $10,000 pożyczki osobistej
Miesięczne płatności $201 $379
Zapłacone odsetki $2,060 $12,712

5 więcej rzędów

Czy trudno jest uzyskać pożyczkę w wysokości 10 000 dolarów??

Większość kredytodawców oczekuje co najmniej wyniku kredytowego w wysokości 610. Jednak przy stabilnym dochodzie, braku ostatnich błędnych płatności i innych pozytywnych czynnikach, możesz zakwalifikować się do 10 000 dolarów pożyczki osobistej z wynikiem kredytowym poniżej 610, ale to nadal nie jest prawdopodobne.

Jaka jest najłatwiejsza pożyczka do zatwierdzenia??

Najłatwiejsze pożyczki do zatwierdzenia to prawdopodobnie pożyczki gotówkowe, pożyczki pod zastaw samochodu, pożyczki lombardowe i osobiste pożyczki ratalne. To wszystko są krótkoterminowe rozwiązania gotówkowe dla potrzebujących pożyczkobiorców o złych kredytach. Wiele z tych opcji zostało zaprojektowanych, aby pomóc kredytobiorcom, którzy potrzebują szybkiej gotówki w czasie potrzeby.

Jaką pożyczkę mogę otrzymać z wynikiem kredytowym 570?

Pożyczka na 570 punktów kredytowych & Opcje kart kredytowych

Karty kredytowe i pożyczki samochodowe oferują najlepsze szanse na zatwierdzenie dla kogoś z wynikiem kredytowym 570. Na przykład, osoby z oceną kredytową poniżej 580 biorą z grubsza 12% kredytów samochodowych w porównaniu z zaledwie 6% kredytów hipotecznych, według danych Equifax z 2017 r.

Czy mogę dostać pożyczkę osobistą z wynikiem 500 punktów kredytowych??

Tak, możesz otrzymać pożyczkę osobistą z wynikiem kredytowym 550. Możesz rozważyć uzyskanie zabezpieczonej pożyczki osobistej, ubieganie się o niezabezpieczoną pożyczkę osobistą ze współsygnatariuszem, pożyczanie od rodziny i przyjaciół oraz sprawdzenie lokalnych unii kredytowych, które zazwyczaj mają niższe wymagania dotyczące wyniku kredytowego.

Jaki jest minimalny wynik kredytowy dla pożyczki??

pomiędzy 720 a 750
Idealny wynik kredytowy, aby uzyskać pożyczkę osobistą

Minimalny wynik CIBIL dla pożyczki osobistej to pomiędzy 720 a 750. Posiadanie takiego wyniku oznacza, że masz zdolność kredytową, a kredytodawcy szybko zatwierdzą Twój wniosek o pożyczkę osobistą. Mogą również zaoferować Ci wybraną przez Ciebie kwotę pożyczki przy nominalnym oprocentowaniu.

Jaki jest minimalny wynik kredytowy dla pożyczki osobistej??

610 do 640
Ogólnie rzecz biorąc, kredytobiorcy muszą mieć ocenę kredytową na poziomie co najmniej 610 do 640 aby nawet zakwalifikować się do pożyczki osobistej. Aby zakwalifikować się do najniższej stopy procentowej, kredytobiorca musi mieć wynik co najmniej 690 punktów.