Jaki wynik kredytowy jest za niski na kredyt samochodowy??

Jaki wynik kredytowy jest za niski na kredyt samochodowy??


Jaki jest najłatwiejszy samochód do kupienia ze złym kredytem?

20 najlepszych samochodów do posiadania, jeśli nie masz świetnego kredytu
  • 2019 Hyundai Elantra SE. …
  • 2019 Mitsubishi Mirage G4 ES. …
  • 2019 Nissan Versa Sedan S Plus. …
  • 2019 Ford Fiesta S. …
  • 2019 Hyundai Accent SE. …
  • 2019 Mitsubishi Mirage ES. …
  • 2019 Chevrolet Spark. …
  • 2019 Nissan Versa Sedan S. Miesięczna płatność dla dobrego kredytu: 202 USD.

Czy mogę dostać samochód z wynikiem kredytowym 480?

O: Z twoim wynikiem kredytowym obecnie na poziomie 480 Jest to całkowicie możliwe, aby z powodzeniem uzyskać kredyt samochodowy, choć stopy procentowe dla takich pożyczek są często lttle bit strome niż normalnie. Experian powiedział, że kredyty samochodowe dla osób z oceną kredytową poniżej 480 stanowiły 20% wszystkich kredytów samochodowych w 2019 r!

Czy mogę dostać samochód z wynikiem kredytowym 524?

Odpowiedź udzielona przez. Niestety, 524 mieści się w bardzo słabym zakresie od 300 do 579, co oznacza, że jest to zły wynik kredytowy, ponieważ jest poniżej średniej oceny kredytowej. Jednak, Możesz nadal uzyskać kredyt samochodowy z tym wynikiem kredytowym!

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny, aby kupić samochód bez poręczyciela?

Chociaż wynik kredytowy 650 jest pożądany dla każdej pożyczki, pożyczki samochodowe po raz pierwszy mogą wymagać wyniku 680 lub więcej aby zrezygnować z wymagań dotyczących współsygnatariuszy.

Czy mogę uzyskać akceptację z wynikiem 540 punktów kredytowych?

Wynik kredytowy 540 może być oznaką przeszłych trudności kredytowych lub braku historii kredytowej. Czy szukasz pożyczki osobistej, kredytu hipotecznego lub karty kredytowej, Wyniki kredytowe w tym zakresie mogą utrudnić uzyskanie zatwierdzenia niezabezpieczonego kredytu, który nie wymaga zabezpieczenia lub depozytu zabezpieczającego.

Jakiego wyniku kredytowego używają dealerzy samochodowi?

Dealerzy samochodowi korzystają z biura kredytowego FICO, co jest skrótem od Fair Isaac Corporation. Używają również FICO Auto Credit Score, który ma zakres od 250 do 900. Może to oznaczać, że dealer samochodowy ma dla Ciebie inny wynik kredytowy niż ten, który widnieje w Twoim osobistym raporcie kredytowym.

Jaką pożyczkę mogę dostać mając 570 punktów kredytowych??

570 Kredyt Score Loan & Opcje kart kredytowych

Karty kredytowe i kredyty samochodowe oferują najlepsze szanse na zatwierdzenie dla kogoś z 570 wynikiem kredytowym. Na przykład ludzie z oceną kredytową poniżej 580 biorą z grubsza 12% kredytów samochodowych w porównaniu z zaledwie 6% kredytów hipotecznych, zgodnie z danymi Equifax z 2017 r.