Jaki wynik kredytowy jest potrzebny do uzyskania pożyczki od Sallie Mae??

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny do uzyskania pożyczki od Sallie Mae??


Czy Sallie Mae to pożyczka studencka??

Prywatne pożyczki studenckie – oferowane przez banki takie jak Sallie Mae, unie kredytowe i inne instytucje finansowe – są oparte na Twojej zdolności kredytowej. Oznacza to, że Twój pożyczkodawca sprawdzi, czy masz historię pożyczania pieniędzy i spłacania ich na czas.

Czy każdy może dostać pożyczkę Sallie Mae?

Kwalifikowalność pożyczek

Aby zakwalifikować się do pożyczki studenckiej od Sallie Mae, musisz spełnić następujące wymagania: Pożyczkobiorcy muszą być pełnoletni (18 lat w większości stanów). Kredytobiorcy muszą być obywatelami U.S. obywatele lub stali mieszkańcy. Studenci DACA lub zagraniczni rezydenci mogą ubiegać się, jeśli mają U.S. Obywatele, którzy podpisują się pod kredytem.

Jak długo trzeba spłacać pożyczki studenckie Sallie Mae?

Okres spłaty kredytu studenckiego

Pożyczki federalne mają standardowy harmonogram spłat na 10 lat. W przypadku prywatnych pożyczek studenckich, okres spłaty może wynosić od 5 do 20 lat, w zależności od pożyczki. Po złożeniu wniosku otrzymasz konkretny termin spłaty pożyczki.

Czy Sallie Mae to pożyczki prywatne czy federalne?

prywatna
Czym jest Sallie Mae? Sallie Mae jest firmą, która obecnie oferuje prywatne pożyczki studenckie. Ale przez lata przybrało to kilka form. W 1972 roku Kongres po raz pierwszy stworzył Student Loan Marketing Association (SLMA) jako prywatną korporację for-profit.

Ile pieniędzy da mi Sallie Mae??

Prywatne limity pożyczek studenckich
Pożyczkodawca Minimalne i minimalne limity prywatnych pożyczek studenckich
Sallie Mae Minimalna kwota pożyczki: $1,000 Maksymalna kwota pożyczki: Potwierdzony przez szkołę koszt uczęszczania do szkoły
SoFi Minimalna kwota pożyczki: $5,000 Maksymalna kwota pożyczki: Potwierdzony przez szkołę koszt uczęszczania do szkoły

13 więcej rzędów

Czy Sallie Mae zatwierdzi mnie bez cosignera?

Sallie Mae, jeden z najbardziej popularnych prywatnych pożyczkodawców pożyczek studenckich, również oferuje prywatne pożyczki studenckie bez cosigner. Po raz kolejny, musisz mieć dobry kredyt, aby zostać zatwierdzonym.

Dlaczego oprocentowanie Sallie Mae jest tak wysokie?

Jeśli zapisałeś się na pożyczkę Sallie Mae, kiedy wszedłeś na studia, możesz mieć wysokie oprocentowanie, ponieważ byłeś studentem college’u bez historii kredytowej i bez dochodów w pełnym wymiarze godzin. Jeśli masz stabilną pracę i dobry wynik kredytowy teraz, prawdopodobnie będziesz kwalifikować się do niższej stopy procentowej.