Jaki wynik kredytowy jest potrzebny do uzyskania pożyczki w Regions Bank?

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny do uzyskania pożyczki w Regions Bank?


Jak spłacić kredyt hipoteczny w Regions Bank?

Dokonaj płatności hipotecznej

Aby dokonać płatności kredytu przez telefon, skontaktuj się z nami pod numerem 1-800-986-2462. Nasz automatyczny serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czy mogę pożyczyć pieniądze z mojego Regions Bank?

Obecni klienci mogą ubiegać się o niezabezpieczoną pożyczkę w oddziale, online lub telefonicznie. Akceptacja tego samego dnia jest dostępna do $50,000 online, w oddziale lub przez telefon pod numerem 1-888-462-7627 od poniedziałku do piątku od 6 rano do 7 wieczorem, w sobotę od 8 rano do 2 po południu.

Jak długo trwa ostateczna akceptacja?

Ogólnie rzecz biorąc, powinno to zająć około 30 dni od przyjęcia oferty do dnia zamknięcia kredytu. Dla przypomnienia, jest to tylko ogólny harmonogram; proces może być szybszy lub wolniejszy. Mogą zaistnieć okoliczności, które zmienią Twój harmonogram.

Co to jest linia kredytowa Regions??

Linia kredytowa Regions Credit wynosi mała, odnawialna linia kredytowa z limitem od 500 do 3000 dolarów. Ma stałą roczną stopę procentową w wysokości 21.90%. Po zaakceptowaniu produktu, możesz natychmiast przenieść zaliczki w ramach swojej bankowości internetowej Regions Online Banking.

Jaki jest minimalny wynik kredytowy dla karty kredytowej Regions??

Wnioskodawcy z wynikiem kredytowym w wysokości co najmniej 600 i do 850 może kwalifikować się do Regions Bank Preferred Line of Credit. Preferowana linia kredytowa Regions Bank nie ma lub nie ujawnia minimalnego rocznego dochodu wymaganego do uzyskania kredytu.

Czy Regions Bank sprzedaje swoje kredyty hipoteczne?

Regions działa na rynku od dziesięcioleci oferuje kilka rodzajów kredytów hipotecznych, aby większość kredytobiorców mogła znaleźć opcję kredytu hipotecznego od Regions, która spełnia ich potrzeby. Sprzedaje również nieruchomości bezpośrednio, co może uprościć proces zakupu domu dla niektórych.

Czy hipoteka Regionów ma okres karencji?

Jeśli twoja hipoteka nie jest wspierana przez władze federalne, ale Regions jest pożyczkodawcą lub serwisantem, Regions może zgodzić się na 90-dniowe wyrozumiałość, jeśli masz kwalifikujące się trudności. Chociaż odsetki będą nadal naliczane podczas okresu zawieszenia, nie będziesz obciążony opłatami związanymi z planowanym brakiem płatności.