Jaki rodzaj pożyczki jest najłatwiejszy do uzyskania ze złym kredytem?

Jaki rodzaj pożyczki jest najłatwiejszy do uzyskania ze złym kredytem?


Czy mogę dostać pożyczkę osobistą z wynikiem 500 punktów kredytowych?

Tak, można uzyskać pożyczkę osobistą przy ocenie kredytowej 550. Możesz rozważyć uzyskanie zabezpieczonej pożyczki osobistej, ubieganie się o niezabezpieczoną pożyczkę osobistą ze współsygnatariuszem, pożyczanie od rodziny i przyjaciół oraz sprawdzenie lokalnych unii kredytowych, które zazwyczaj mają niższe wymagania dotyczące wyniku kredytowego.

Czy mogę dostać pożyczkę mając fatalny kredyt?

Możesz być w stanie uzyskać pożyczkę ze złym kredytem, jeśli pracujesz z pożyczkodawcą, który nie wymaga dobrego kredytu, lub jeśli możesz zakwalifikować się na podstawie innych kryteriów. Chociaż ocena kredytowa może być ważnym czynnikiem w uzyskaniu kredytu, kredytodawcy mogą również wziąć pod uwagę dochody, zadłużenie, zabezpieczenie i historię kredytową.

Gdzie mogę uzyskać pożyczkę mając najgorszy kredyt?

Aktualne stawki pożyczek osobistych
Firma Minimalny wynik kredytowy Zakres APR
LendingPoint 600 7.99% do 35.99%
Kredyt uniwersalny 560 11.69% 35.93%
Upstart 600 5.4% do 35.99%
Avant 580 9.95% do 35.99%*

3 kolejne wiersze

Jakie aplikacje pozwolą mi pożyczyć pieniądze natychmiastowo?

Oto pięć aplikacji, które pozwalają na pożyczkę pod zastaw przyszłych zarobków oraz kilka mniej kosztownych opcji do rozważenia.
  • Earnin: Najlepszy dla niskich opłat. …
  • Dave: Najlepsza dla małych zaliczek. …
  • Brigit: Najlepsze dla narzędzi do budżetowania. …
  • Chime: Najlepsza dla ochrony przed debetem. …
  • MoneyLion: Najlepszy dla wielu produktów finansowych.

Jaka jest najłatwiejsza pożyczka do uzyskania w tej chwili??

Najłatwiejsze pożyczki do zatwierdzenia to prawdopodobnie Pożyczki gotówkowe, pożyczki pod zastaw samochodu, pożyczki lombardowe i pożyczki ratalne. To wszystko są krótkoterminowe rozwiązania gotówkowe dla kredytobiorców ze złym kredytem w potrzebie. Wiele z tych opcji ma na celu pomoc kredytobiorcom, którzy potrzebują szybkiej gotówki w potrzebie.

Czy mogę dostać pożyczkę mając 400 punktów kredytowych??

Z wynikiem 400 punktów kredytowych, wielu tradycyjnych kredytodawców może nie zatwierdzić pożyczki, ponieważ wynik jest niski. Dlatego należy znaleźć pożyczkodawcę, który może zaakceptować taki wynik do zatwierdzenia pożyczki.

Czy mogę otrzymać pożyczkę mając 480 punktów kredytowych??

Karty kredytowe & Pożyczki z 480 Credit Score

Bardzo trudno będzie Ci zaciągnąć pożyczkę przy wyniku kredytowym 480, chyba że szukasz pożyczki studenckiej. Od 2008 roku, tylko bardzo mały procent większości innych rodzajów pożyczek i linii kredytowych został otwarty przez osoby z oceną kredytową poniżej 540.