Jaki jest wzór na obliczanie płatności??

Jaki jest wzór na obliczanie płatności??


Jak mogę oszacować APR dla kredytu samochodowego??

Odejmij pożyczoną kwotę od całkowitej kwoty płatności, aby znaleźć całkowite płatności odsetkowe kredytu. Podziel całkowitą kwotę odsetek przez liczbę lat pożyczki, aby znaleźć roczną kwotę odsetek. Podziel roczną kwotę odsetek przez łączne płatności, aby obliczyć APR.

Jaka jest miesięczna płatność za samochód o wartości 30000$??

około 600 dolarów miesięcznie
Samochód za 30 000 dolarów, mniej więcej 600 dolarów miesięcznie.

Jaka jest dobra stopa procentowa dla samochodu na 72 miesiące?

4.07%
Średnia stopa procentowa kredytu samochodowego na 72 miesiące wynosi prawie 0.3% wyższe niż typowe oprocentowanie 36-miesięcznego kredytu dla nowych samochodów.

Pożyczki poniżej 60 miesięcy mają niższe stopy procentowe dla nowych samochodów.
Okres kredytowania Średnia stopa procentowa
60-miesięczny kredyt na samochód używany 4.17% APR
72-miesięczny kredyt na samochód używany 4.07% APR

Kolejne 2 rzędy

Co to jest płatność na 45000 dolarów?

Miesięczna rata przy kredycie na 45 000 dolarów wynosi od 615$ do 4 521$, w zależności od APR i czasu trwania pożyczki. Na przykład, jeśli weźmiesz pożyczkę w wysokości 45 000 dolarów na jeden rok z APR na poziomie 36%, Twoja miesięczna płatność wyniesie 4 521 dolarów.

Jak obliczane są miesięczne płatności ratalne?

Będziesz musiał znać swoją stopę procentową, kwotę główną, którą pożyczyłeś i okres spłaty. Po uzyskaniu tych informacji, możesz użyć formuły: Miesięczna płatność = P (r(1+r)^n)/((1+r)^n-1), gdzie r oznacza Twoją stopę procentową, n oznacza liczbę płatności, a P oznacza kapitał.

Czy 2.9 APR dobre dla samochodu?

Jeśli kupujesz nowy samochód przy stopie procentowej wynoszącej 2.9% APR, możesz dostać złą ofertę. Jednakże, czy jest to najlepsza możliwa stawka zależy od czynników takich jak warunki rynkowe, twoje zaplecze kredytowe, i jaki rodzaj zachęt producenta samochodu są w danym momencie na samochód, który chcesz.

Czy 8% APR jest dobre dla pożyczki?

Jeśli Twoja ocena kredytowa jest w przedziale od 600 do 660, kredyt samochodowy z oprocentowaniem 8% jest dobry! Jednakże, jeśli twój wynik jest wyższy, to 8% stopa procentowa jest po drogiej stronie. Średnia stopa procentowa dla 60-miesięcznego kredytu samochodowego na wrzesień 2021 roku wynosi 3.81%. Tak więc, 8% stopa procentowa jest wysoka w porównaniu z tym.