Jaki jest najdłuższy okres kredytowania dla łodzi?

Jaki jest najdłuższy okres kredytowania dla łodzi?


Czy kredyty w łodzi są trudne do uzyskania?

Fakt #1: Uzyskanie kredytu na łódź jest trudniejsze niż uzyskanie kredytu samochodowego, ale łatwiejsze niż uzyskanie kredytu hipotecznego. Tak, zabezpieczenie korzystnej pożyczki łódź może być trudne, i to na pewno nie jest tak proste, jak finansowanie zakupu samochodu w lokalnym banku lub unii kredytowej.

Jaka jest typowa płatność w łodzi?

W niektórych przypadkach można kupić zupełnie nową łódź za ok 250 dolarów miesięcznie, podczas gdy nowy osobisty skuter wodny (PWC) może być zakupiony za około 125 dolarów miesięcznie. Odsetki od kredytu na łódź mogą być odliczane, jeśli łódź ma kuchnię, koję i głowę.

Czy warto finansować łódź?

“Najważniejsze jest to, że dzięki finansowaniu zakupu łodzi, zazwyczaj można sobie pozwolić na nowszą, większą, mocniejszą Łódkę, lepszą przyczepę i cały sprzęt potrzebny do tego, aby posiadanie łodzi rybackiej było bardziej przyjemnym doświadczeniem,” powiedział Smith.

Jakiej oceny kredytowej potrzebuję, aby kupić łódź?

około 700 lub więcej
Większość kredytodawców będzie szukała oceny kredytowej w wysokości około 700 lub więcej. Możesz uzyskać kredyt na łódź z niższą oceną kredytową, ale spodziewaj się, że być może będziesz musiał zapłacić karę w postaci wyższej stopy procentowej lub większej zaliczki.

Na jak drogą łódź mogę sobie pozwolić?

Większość ludzi może sobie pozwolić na łódź, która ma miesięczna spłata w wysokości 10% lub mniej niż ich miesięczny dochód. Pamiętaj, że miesięczna rata zawiera więcej niż tylko ratę kredytu, zawiera również koszty przechowywania i nie wykluczaj kosztów paliwa i konserwacji, jak również.

Jaka jest najstarsza łódź, którą można sfinansować?

Niektórzy pożyczkodawcy (w tym jeden z naszej listy powyżej) oferują pożyczki na łodzie używane i refi tak stare jak 19 lat. Jeśli łódź ma dużą wartość, możesz nawet znaleźć kredytodawców gotowych sfinansować statek wodny mający 25 lub 30 lat.

Czy musisz wpłacić zaliczkę na łódź??

Podczas gdy przeciętny kredyt na łódź wynosi 10 lat, można znaleźć kredyty na 12, 15 lub 20 lat. Większość zakupów łodzi wymaga wyłożenia 10-20% z góry. Możesz odłożyć więcej, jeśli jesteś w stanie i jeśli chcesz zmniejszyć swoje miesięczne płatności.