Jaki jest najłatwiejszy samochód do kupienia z kiepskim kredytem?

Jaki jest najłatwiejszy samochód do kupienia z kiepskim kredytem?


Jaki jest najniższy wynik kredytowy, aby kupić samochód?

Nie ma ustalonego wyniku kredytowego, który jest potrzebny do uzyskania kredytu samochodowego. Jeśli masz ocenę kredytową powyżej 660, prawdopodobnie zakwalifikujesz się do kredytu samochodowego o oprocentowaniu poniżej 10% APR. Jeśli masz zły kredyt lub nie masz kredytu, nadal możesz kwalifikować się do pożyczki samochodowej, ale powinieneś spodziewać się, że zapłacisz więcej.

Czy mogę dostać samochód z wynikiem kredytowym 480?

A: Z twoim wynikiem kredytowym obecnie na poziomie 480 jest całkowicie możliwe, aby z powodzeniem uzyskać kredyt samochodowy, choć oprocentowanie takich pożyczek jest często nieco bardziej strome niż normalnie. Experian powiedział, że kredyty samochodowe dla osób z oceną kredytową poniżej 480 stanowiły 20% wszystkich kredytów samochodowych w 2019 roku!

Czy mogę dostać samochód z wynikiem kredytowym 524?

Odpowiedź udzielona przez. Niestety, 524 mieści się w bardzo złym przedziale od 300 do 579, co oznacza, że jest to zła ocena kredytowa, ponieważ jest poniżej średniej oceny kredytowej. Jednak, nadal możesz dostać kredyt samochodowy z taką oceną kredytową!

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny, aby kupić samochód bez cosigner?

Chociaż wynik kredytowy 650 jest pożądany dla każdej pożyczki, pierwszy raz pożyczki samochodowe mogą wymagać wyniku o wartości 680 lub więcej aby zrezygnować z wymagań dotyczących współsygnatariuszy.

U jakiego dealera najłatwiej uzyskać finansowanie?

1. Auto Credit Express. Ponad 1,200 U.S. dealerzy samochodowi współpracują z Auto Credit Express, aby znaleźć opcje pożyczek samochodowych dla wnioskodawców, którzy mają złe kredyty. A ponieważ Auto Credit Express jest rynkiem kredytowym, sklepuje Twoją pojedynczą aplikację do kilku partnerskich kredytodawców, aby znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie.

Jaka firma samochodowa ma najłatwiejsze finansowanie?

Najłatwiejsze kredyty samochodowe do uzyskania online
  1. Auto Credit Express. 4.9 /5.0 Gwiazdek. …
  2. Samochód.Pożyczka.com Auto Loan. 4.5 /5.0 Gwiazdki. …
  3. myAutoloan.com. 4.0 /5.0 Gwiazdki. …
  4. Carvana. …
  5. Capital One Auto Finance. …
  6. Akceptacja kredytu. …
  7. DriveTime. …
  8. LightStream.

Czy można dostać kredyt samochodowy z wynikiem 450 punktów kredytowych?

Z wynikiem 450 punktów kredytowych, możesz nie uzyskać zgody na kredyt samochodowy bez skorzystania z usług wyspecjalizowanego kredytodawcy. Wynik kredytowy 450 jest w głębokim przedziale subprime, a większość banków i unii kredytowych nie chce pracować z kandydatem o tak wysokim ryzyku.