Jaka jest różnica między kredytami subsydiowanymi i niesubsydiowanymi??

Jaka jest różnica między kredytami subsydiowanymi i niesubsydiowanymi??


Jakie są 3 różnice pomiędzy pożyczką subsydiowaną i niesubsydiowaną??

Subsydiowany: Odsetki są płacone przez Departament Edukacji podczas gdy jesteś zapisany na co najmniej pół etatu w college’u. Unsubsidized: Odsetki zaczynają być naliczane od momentu wypłaty pożyczki, także w czasie, gdy studenci są zapisani do szkoły. Subsydiowane: W ciągu pierwszych sześciu miesięcy po opuszczeniu szkoły nie trzeba płacić żadnych płatności.

Czy chcę otrzymać pożyczkę subsydiowaną czy niesubsydiowaną??

Pożyczki subsydiowane mają niższe oprocentowanie niż pożyczki niesubsydiowane. Pożyczki niesubsydiowane mogą być używane do ukończenia szkoły. Nie trzeba wykazywać potrzeby finansowej, aby otrzymać pożyczkę niesubsydiowaną.

Czy musisz spłacać niesubsydiowane pożyczki??

Przy pożyczce federalnej niesubsydiowanej, jesteś odpowiedzialny za odsetki od momentu, gdy pieniądze z pożyczki zostaną wypłacone na Twoje konto. Nie ma pomocy na odsetki; jesteś odpowiedzialny za całą kwotę.

Czy powinienem wziąć niesubsydiowaną pożyczkę?

Kiedy decydujesz, które pożyczki studenckie spłacić w pierwszej kolejności, Rozważ priorytetowe potraktowanie swoich niesubsydiowanych pożyczek studenckich nad wszelkimi pożyczkami subsydiowanymi. Ponownie, odsetki od niesubsydiowanych pożyczek są zawsze naliczane, co oznacza, że te pożyczki studenckie wiążą się z wyższymi kosztami, a zatem większym ryzykiem finansowym.

Jaki rodzaj pożyczki jest najlepszy dla studentów?

Pożyczka subsydiowana to najlepsza opcja. Przy tych pożyczkach rząd federalny płaci za Ciebie odsetki, gdy jesteś na studiach.

Czy można spłacać pożyczki niesubsydiowane podczas studiów??

Jeśli masz bezpośrednią niesubsydiowaną pożyczkę, masz możliwość płacenia odsetek podczas nauki lub możesz poczekać do momentu, kiedy nie będziesz już uczęszczał na zajęcia. Nasze biuro zaleca płacenie odsetek, aby zminimalizować zadłużenie.

Jakie są 4 rodzaje pożyczek studenckich?

Pamiętaj, że wszystkie pożyczki studenckie, w tym pożyczki federalne, to pieniądze, które pożyczasz, aby zapłacić za szkołę i musisz je spłacić z odsetkami.

Dostępne są cztery rodzaje federalnych pożyczek studenckich:
  • Bezpośrednie pożyczki subsydiowane.
  • Bezpośrednie pożyczki niesubsydiowane.
  • Pożyczki bezpośrednie PLUS.
  • Bezpośrednie pożyczki konsolidacyjne.