Jak znaleźć dobry kredyt mieszkaniowy?

Jak znaleźć dobry kredyt mieszkaniowy?


Kto jest najszybszym pożyczkodawcą hipotecznym?

LoanDepot oferuje najszybszy szybki kredyt hipoteczny w wyścigu. Ich nowy produkt, mello smartloan, oferuje wykwalifikowanym kredytobiorcom kredyt mieszkaniowy w ciągu zaledwie ośmiu dni, co wydaje się niemal niemożliwe dla długoletnich graczy w branży nieruchomości.

Który bank pobiera najniższe odsetki od kredytu mieszkaniowego?

Synopsis
NAZWA BANKU RLLR Minimalna stopa procentowa %
Punjab National Bank 7.50 6.80
Bank Indii 7.25 6.90
Axis Bank 7.00 7.00
Canara Bank 7.30 7.05

6 kolejnych rzędów

Jaką pożyczkę mogę dostać przy 60000 pensji??

Jeśli jednak zastanawiasz się nad kwotą pożyczki z tym, ile pożyczki mogę dostać na 60 000 pensji, zatwierdzona kwota powinna być bliska Rs. 16.20 lakhs.

Metoda mnożenia.
Pensja Przewidywana kwota pożyczki osobistej
Rs. 40,000 Rs. 10.80 lakhs
Rs. 50,000 Rs. 13.50 lakhs
Rs. 60,000 Rs. 16.20 lakhs

2 kolejne rzędy

Co to jest dobre oprocentowanie kredytu mieszkaniowego?

W tej chwili, dobra stopa procentowa dla 15-letniej stałej pożyczki może być w wysoki-3% lub niski-4% zakres, podczas gdy dobra stopa procentowa dla 30-letniego kredytu hipotecznego jest zazwyczaj w zakresie wysokich-4% lub niskich-5%.

Czy łatwo jest dostać kredyt mieszkaniowy?

Nie ma twardej i szybkiej reguły dla kredytu, ale Federalna Administracja Mieszkaniowa (FHA), która pomaga kupującym po raz pierwszy, wymaga co najmniej 580 dla swoich pożyczek z najniższymi wymaganymi zaliczkami. Ogólnie rzecz biorąc, kredytobiorcy mieszczący się w przedziale od słabego do dobrego kredytu – 501-660 – będą mieli trudniej.

Ile trzeba wpłacić na dom?

Zdeponuj oszczędności

Idealnie byłoby zaoszczędzić jak najwięcej przed zakupem domu. Minimalny wymagany depozyt to 10%, ale w miarę możliwości dąż do 20%. Jeśli pożyczasz więcej niż 80%1 wartości nieruchomości, będziesz musiał wykupić ubezpieczenie kredytu hipotecznego lub niską składkę depozytową.

Czy lepiej jest iść przez pożyczkodawcę lub bank?

Nie ma absolutnej odpowiedzi, jeśli chodzi o to, czy pożyczkodawca hipoteczny lub bank zaoferuje lepszą stawkę. Oprocentowanie kredytu hipotecznego, które zostanie Ci zaoferowane, będzie w większości przypadków oparte na Twojej ocenie kredytowej, jak duże masz już zadłużenie, gdzie znajduje się Twoja nieruchomość, Twoja zaliczka i wielkość kredytu, o który się ubiegasz.