Jak uzyskać wstępne zatwierdzenie dla nowego domu?

Jak uzyskać wstępne zatwierdzenie dla nowego domu?


Jak daleko wcześniej powinienem uzyskać wstępne zatwierdzenie dla hipoteki?

Dobrze zanim rozpoczniesz proces homebuying -idealnie sześć miesięcy do roku przed szukać hipotecznych preapproval lub ubiegać się o kredyt hipoteczny -jest mądry, aby sprawdzić swój raport kredytowy i wyniki kredytowe, aby wiedzieć, gdzie stoisz, i dać ci czas, aby wyczyścić wszelkie problemy kredytowe, które mogą uniemożliwić swoje wyniki kredytowe z bycia …

Jak trudno jest uzyskać wstępną zgodę na kredyt mieszkaniowy??

Wstępna akceptacja zazwyczaj wymaga to dokładnego sprawdzenia Twojego kredytu. Chociaż może to spowodować niewielki spadek Twojej oceny kredytowej, uzyskanie wstępnego zatwierdzenia nie zaszkodzi Twojemu kredytowi w znaczący sposób. Kolejne zapytania od innych kredytodawców hipotecznych w tym samym okresie czasu (zazwyczaj około 45 dni) nie wpłyną na Twój wynik.

Skąd mam wiedzieć, czy mogę uzyskać wstępne zatwierdzenie dla kredytu mieszkaniowego?

Aby uzyskać wstępne zatwierdzenie, musisz dostarczyć dokumentację, taką jak odcinki wypłaty, rejestry podatkowe i dowód posiadania majątku. Po pożyczkodawca weryfikuje swoje informacje finansowe, co może potrwać kilka dni, powinien dostarczyć list wstępnie zatwierdzony można pokazać agentowi nieruchomości lub sprzedawcy, aby udowodnić, że jesteś gotowy i zdolny do zakupu domu.

Czy pre-approval szkodzi twojemu kredytowi?

Zapytania o wstępnie zatwierdzone oferty nie mają wpływu na Twoją ocenę kredytową, chyba że zastosujesz się do nich i złożysz wniosek o kredyt. Jeśli przeczytasz drobny druk na ofercie, dowiesz się, że tak naprawdę nie jest ona “wstępnie zatwierdzona”.” Każdy, kto otrzyma ofertę, musi wypełnić wniosek, zanim zostanie mu przyznany kredyt.

Czy wstępne zatwierdzenie kosztuje??

Preapproval jest wolny z wielu kredytodawców. Niektóre z nich pobierają jednak opłatę za złożenie wniosku, a średnie opłaty wahają się od 300 do 400 dolarów. Opłaty te mogą być zaliczone z powrotem na poczet kosztów zamknięcia, jeśli pójdziesz dalej z tym pożyczkodawcą.

Czy lepiej jest być wstępnie zatwierdzonym czy wstępnie zakwalifikowanym??

Wstępna kwalifikacja do kredytu mieszkaniowego nie jest tak zaangażowana – po prostu daje ci pojęcie o tym, czy będziesz kwalifikować się do kredytu hipotecznego, a jeśli tak, to w jakiej wysokości i przy jakim oprocentowaniu. Uzyskanie wstępnego zatwierdzenia wymaga więcej pracy i wskazuje, że pożyczkodawca jest zaangażowany w postęp z hipoteką.

Czy wstępna aprobata obejmuje zaliczkę?

Listy wstępnie zatwierdzone zazwyczaj zawierają cenę zakupu, program pożyczkowy, oprocentowanie, kwotę pożyczki, kwota zaliczki, Data wygaśnięcia i adres nieruchomości.