Jak uzyskać wstępne zatwierdzenie dla kredytu samochodowego?

Jak uzyskać wstępne zatwierdzenie dla kredytu samochodowego?


Czy wstępne zatwierdzenie gwarantuje kredyt samochodowy?

Wstępna kwalifikacja nie gwarantuje otrzymania finansowania ani żadnych konkretnych warunków finansowania, które mogą ulec zmianie w zależności od oceny przez uczestniczącego kredytodawcę Twojego wniosku kredytowego złożonego u dealera i wszelkich wymaganych dokumentów, i mogą się różnić w zależności od dealera sprzedającego pojazd(y) …

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny, aby uzyskać wstępne zatwierdzenie kredytu samochodowego?

661 lub więcej
Najważniejsze informacje. Twoja ocena kredytowa jest głównym czynnikiem, czy zostaniesz zatwierdzony do pożyczki samochodowej. Niektórzy kredytodawcy używają specjalistycznych ocen kredytowych, takich jak FICO Auto Score. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba będzie co najmniej prime kredytu, co oznacza wynik kredytowy z 661 lub wyżej, aby uzyskać pożyczkę z dobrym oprocentowaniem.

Czy wstępne zatwierdzenie samochodu to dobra rzecz?

Uzyskanie wstępnej akceptacji dla kredytu samochodowego może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, pozwalając Ci na porównanie ofert kredytowych i poprawiając Twoją siłę negocjacyjną podczas procesu zakupu samochodu. Dodatkowo, daje Ci to możliwość sprawdzenia swojego budżetu przed rozpoczęciem zakupów samochodowych, dzięki czemu możesz utrzymać swoje finanse na właściwym torze.

Czy wstępne zatwierdzenie szkodzi twojemu kredytowi??

Zapytania o wstępnie zaakceptowane oferty nie mają wpływu na Twoją ocenę kredytową, chyba że zastosujesz się do nich i złożysz wniosek o kredyt. Jeśli przeczytasz drobny druk na ofercie, okaże się, że nie jest to naprawdę “wstępnie zatwierdzony”.” Każdy, kto otrzyma ofertę, musi jeszcze wypełnić wniosek, zanim zostanie mu przyznany kredyt.

Czy lepiej jest uzyskać kredyt samochodowy w banku czy u dealera??

Podstawową korzyścią z udania się bezpośrednio do banku lub unii kredytowej jest to, że prawdopodobnie otrzymasz niższe stopy procentowe. Dealerzy mają tendencję do wyższych stóp procentowych, więc finansowanie za pośrednictwem banku lub unii kredytowej może zaoferować znacznie bardziej konkurencyjne stawki.

Co to jest dobre APR dla samochodu?

Jaki jest dobry APR dla kredytu samochodowego przy moim wyniku kredytowym i pożądanym pojeździe?? Jeśli masz doskonały kredyt (750 lub wyższy), średnie oprocentowanie kredytu samochodowego wynosi 5.07% dla nowego samochodu i 5.32% na samochód używany. Jeśli masz dobry kredyt (700-749), średnie oprocentowanie kredytu samochodowego wynosi 6.02% na nowy samochód i 6.27% na samochód używany.

Czy można odmówić po wstępnej akceptacji?

Twój wniosek może nadal zostać odrzucony, nawet jeśli zostałeś wstępnie zaakceptowany. Kilka rzeczy może wykoleić Twoje plany zakupu domu i spowodować, że pożyczkodawca odrzuci Twoją aplikację po wstępnym zatwierdzeniu, takie jak zmiana w ocenie kredytowej, zatrudnieniu, zarobkach i długach.