Jak uzyskać pożyczkę na zakup sprzętu do rozpoczęcia działalności gospodarczej?

Jak uzyskać pożyczkę na zakup sprzętu do rozpoczęcia działalności gospodarczej?


Co to jest pożyczka na sprzęt biznesowy?

Finansowanie sprzętu – nazywane również pożyczkami na sprzęt – pomaga właścicielom małych firm nabyć, unowocześnić lub wymienić niezbędny lub ciężki sprzęt, taki jak lodówki restauracyjne, komputery, pojazdy i kopiarki komercyjne.

Jak trudno jest uzyskać pożyczkę na sprzęt?

Zakwalifikowanie się do finansowania sprzętu jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Zazwyczaj trzeba być w biznesie od co najmniej roku, 50 000 dolarów lub więcej w rocznym przychodzie i wynik kredytowy 650 lub wyższy. Ponieważ zabezpieczenie jest często częścią pożyczki, nie jest tak trudne do uzyskania jak inne rodzaje finansowania.

Jakie jest oprocentowanie pożyczki na sprzęt?

Kwalifikacje pożyczek na sprzęt

Kwoty pożyczek zazwyczaj mieszczą się w przedziale od 10 000 do 500 000 dolarów z oprocentowaniem wynoszącym 6% do 9% oraz okresy od dwóch do siedmiu lat. Pożyczkobiorcy powinni oczekiwać od 5% do 20% zaliczki na zakup.

Jak długo mogę finansować sprzęt?

Warunki są typowe 12-72 miesięcy i będzie się różnić w zależności od opcji pożyczki i pożyczkodawcy.

Jak długo można finansować ciężki sprzęt?

Większość pożyczek na sprzęt trwa od trzech do siedmiu lat, przy czym niektóre trwają nawet 10 lat. W większości przypadków, będziesz oczekiwać, aby dokonać przedpłaty gdzieś około 15% kosztów sprzętu. W stosunku do leasingu, pożyczki mają zwykle lepsze oprocentowanie, ale pokrywają mniejszy procent całkowitych kosztów.

Co to jest umowa finansowania sprzętu?

Co to jest umowa finansowania sprzętu (EFA)? Umowa finansowania sprzętu (EFA) jest To jak pożyczka, umowa zabezpieczająca i weksel, wszystko spięte w jeden dokument. EFA posiada również pewne unikalne cechy, które sprawiają, że jest to jedna z najbardziej popularnych i wszechstronnych opcji finansowania sprzętu.

Jakie są korzyści z finansowania sprzętu?

Dzięki finansowaniu sprzętu, masz możliwość finansowania kompletnego rozwiązania, w tym sprzętu, oprogramowania, instalacji, szkolenia, konserwacji i innych usług w ramach jednej transakcji. Firmy mogą również unowocześniać sprzęt lub dodawać usługi przez cały okres trwania pożyczki.