Jak uzyskać pożyczkę na zakup restauracji?

Jak uzyskać pożyczkę na zakup restauracji?


Jaką kwotę pożyczki można uzyskać na restaurację?

Zaliczki pieniężne dla handlowców są elastyczną opcją finansowania restauracji w tym, że można ogólnie pożyczyć pomiędzy 50 procent a 250 procent średniej sprzedaży kart kredytowych w restauracji. Spłata kredytu gotówkowego jest stosunkowo prosta: płatności są odliczane od sprzedaży kart kredytowych i debetowych codziennie.

Czy trudno jest uzyskać pożyczkę na zakup restauracji?

Większość banków uważa, że restauracje są branżą wysokiego ryzyka, co oznacza, że są one znacznie mniej prawdopodobne, aby zatwierdzić pożyczki dla właścicieli restauracji. Bankowy pogląd na ryzyko nie jest błędny – badanie z 2017 roku przeprowadzone przez Restaurant Startup & Magazyn “Growth” stwierdził, że 23% nowo powstałych restauracji upada w ciągu pierwszego roku.

Co się stało z funduszem rewitalizacji restauracji SBA?

Small Business Administration potwierdziła, że rozdysponuje 180 milionów dolarów z niewydanych pieniędzy przeznaczonych na Fundusz Rewitalizacji Restauracji jako nagrody, National Restaurant Association powiedziało w e-mailu do Restaurant Dive. SBA będzie współpracować z Departamentem Sprawiedliwości, aby wypłacić pieniądze, zgodnie z NRA.

Jaki kredyt potrzebujesz, aby kupić restaurację?

Chociaż trudno jest znaleźć kredytodawców, gdy masz zły kredyt, to nie jest niemożliwe. Możesz dostać pożyczkę na biznes restauracyjny ze złym kredytem, tak długo jak twój wynik kredytowy jest co najmniej 500. Jednakże, będziesz płacić wyższe stopy procentowe i opłaty.

Jak inwestorzy restauracyjni zarabiają pieniądze?

Najpierw, inwestorzy kapitałowi będą zarabiać na dywidendach, gdy restauracja będzie rentowna. Część zysków zostanie podzielona pomiędzy akcjonariuszy. Po drugie, inwestorzy mogą zarobić pieniądze, kiedy sprzedają swoje akcje. Zazwyczaj inwestor anielski dąży do uzyskania zwrotu w wysokości 20%-25% z inwestycji.

Jak trudno jest uzyskać pożyczkę SBA??

Trudno jest uzyskać pożyczkę SBA, Więc..

Choćby dlatego, że kredytodawcy mogą ustawić wysokie wymagania kwalifikacyjne, pożyczając tylko najlepszym kandydatom. Plus, proces aplikacji dla pożyczki SBA jest dłuższy, wymaga więcej dokumentacji i jest bardziej zaangażowany niż w przypadku każdej innej pożyczki.

Jak finansowane są restauracje?

Restauracja jest generalnie finansowana poprzez połączenie długu i kapitału własnego. Więc kiedy myślisz o tym, jak zabezpieczyć finansowanie dla restauracji, ważne jest, aby być świadomym różnych rodzajów pożyczek oferowanych przez banki i instytucje kredytowe, w zależności od rodzaju aktywów, które muszą być finansowane.