Jak studenci ubiegają się o Direct Stafford?

Jak studenci ubiegają się o Direct Stafford?


Jaki jest termin złożenia wniosku o pożyczkę Stafforda??

30 czerwca
Sezon aplikacyjny FAFSA oficjalnie rozpoczyna się 1 października, a ostateczny termin składania wniosków FAFSA to zazwyczaj 30 czerwca, lub koniec roku akademickiego, w zależności od tego co nastąpi wcześniej. Termin składania FAFSA jest taki sam, niezależnie od tego, czy jesteś studentem studiów licencjackich czy magisterskich.

Jak mogę uzyskać bezpośredni kredyt Stafforda??

Aby ubiegać się o pożyczkę bezpośrednią, należy najpierw wypełnić i złożyć Free Application for Federal Student Aid (FAFSA)®) formularz. Twoja szkoła użyje informacji z formularza FAFSA, aby określić, ile pomocy studenckiej jesteś uprawniony do otrzymania.

Co to jest maksymalna kwota pożyczki Stafford?

Limity pożyczkowe
Łączny maksymalny limit pożyczki subsydiowanej Razem
Studenci zależni $23,000 $31,000
Studenci niezależni $23,000 $57,500
Absolwenci $65,500 $138,500

Czy muszą Państwo spłacać pożyczkę Direct Stafford Loan??

Tak, Direct Stafford Loans to pożyczki, które trzeba spłacić. Rodzaj kredytu masz określa, kiedy trzeba zacząć płacić to. Subsidized Stafford Loans: rząd płaci odsetki podczas nauki w szkole, podczas okresów karencji oraz podczas okresów odroczenia.

Skąd mam wiedzieć, czy kwalifikuję się do otrzymania pożyczki Stafford Loan??

Student musi być U.S. Obywatel, stały mieszkaniec lub uprawniony nie-obywatel. Student musi wypełnić i złożyć FAFSA przed corocznym terminem. Student musi być zapisany na co najmniej pół etatu w akredytowanej uczelni. Student nie może być w zwłoce z żadną inną pożyczką edukacyjną.

Czy potrzebujesz opiekuna do pożyczki Stafford??

Kredyt Stafford

Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych oferuje pożyczki Stafford, zwane również powszechnie pożyczkami bezpośrednimi, dla uprawnionych studentów w oparciu o potrzeby finansowe. Te pożyczki zazwyczaj nie wymagają kontroli kredytowej ani poręczyciela, co czyni je najłatwiejszymi pożyczkami studenckimi do uzyskania bez poręczyciela.

Jak mogę zakwalifikować się do subsydiowanej pożyczki Stafford Loan??

Kwalifikowalność bezpośredniej pożyczki subsydiowanej

Masz ważny numer ubezpieczenia społecznego. Być studentem studiów licencjackich z udokumentowaną potrzebą finansową. Być zapisanym na co najmniej połowę etatu w szkole, która uczestniczy w federalnym programie pomocy studenckiej. Być zapisanym w kwalifikującym się programie studiów lub certyfikatów.