Jaką stawkę kredytu samochodowego mogę uzyskać przy wyniku kredytowym 650?

Jaką stawkę kredytu samochodowego mogę uzyskać przy wyniku kredytowym 650?


Co da mi ocena kredytowa 650??

Wynik kredytowy 650 może być solidną platformą do uzyskania domu, którego potrzebujesz. To może pomóc w zakwalifikowaniu się do kredytu hipotecznego, ale prawdopodobnie będzie to taka, która niesie ze sobą dość wysokie oprocentowanie. Jest to również wynik, na którym można się oprzeć, aby uzyskać bardziej przystępny kredyt, dzisiaj lub w przyszłości, kiedy będziesz refinansować lub kupować nowy dom.

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny dla samochodu 30000?

Ogólnie rzecz biorąc, pożyczkodawcy szukają pożyczkobiorców w najlepszym przedziale lub lepszym, więc będziesz potrzebować wyniku na poziomie 661 lub wyżej aby zakwalifikować się do większości konwencjonalnych kredytów samochodowych.

Co FICO wynik kredytodawców auto używać?

FICO Auto Score 8
FICO Auto Score ma kilka wersji. Większość kredytodawców samochodowych używa FICO Auto Score 8, jako najbardziej rozpowszechniony, lub FICO Auto Score 9. Jest to najbardziej aktualny i używany przez wszystkie trzy biura.

Czy mogę dostać pożyczkę samochodową mając 652 punktów kredytowych??

Nie ma ustalonego wyniku kredytowego, który jest potrzebny do uzyskania kredytu samochodowego. Jeśli masz ocenę kredytową powyżej 660, prawdopodobnie będziesz kwalifikował się do uzyskania kredytu samochodowego na poziomie poniżej 10% APR.

Jaki wynik kredytowy jest potrzebny dla 1.9 Finansowanie?

Stawki dla kredytobiorców z doskonałą punktacją zaczynają się od 1.9% dla nowych samochodów i 2.15% na używane samochody, ale ci z oceną kredytową w wysokości 575 lub więcej można znaleźć oferty kredytowe poprzez stronę.

Czy mogę dostać Teslę mając 650 punktów kredytowych?

Nie ma określonego minimalnego wymaganego wyniku kredytowego, aby ubiegać się o kredyt samochodowy Tesli, ale kredytobiorcy z najlepszą punktacją (720+) kwalifikują się do niższego oprocentowania. Średni wynik kredytowy nabywcy Tesli w 2020 roku wynosił 714.

Czy Credit Karma pokazuje Twój prawdziwy wynik kredytowy??

Wyniki i raporty kredytowe, które widzisz na Credit Karma, powinny dokładnie odzwierciedlać Twoje informacje kredytowe zgłoszone przez te biura. Oznacza to kilka rzeczy: Oceny, które dostarczamy są rzeczywistymi ocenami kredytowymi wyciągniętymi z dwóch głównych biur kredytów konsumenckich, a nie tylko szacunkami Twojej oceny kredytowej.