Jak sprawdzić pożyczkę SBA??

Jak sprawdzić pożyczkę SBA??


Kto dostał największą pożyczkę PPP?

Firmy, które otrzymały maksymalne 10 milionów dolarów P.P.P. pożyczka obejmują dziesiątki sieci restauracji, takich jak Ted’s Montana Grill, który został zapoczątkowany przez pana. Turner; TGI Fridays; P.F. Chang’s; Black Angus Steakhouse; oraz Legal Sea Foods.

Czy muszę spłacić pożyczkę PPP?

Kredyty PPP (pełna kwota główna i wszelkie narosłe odsetki) mogą być w pełni umorzone, co oznacza, że nie trzeba ich spłacać. Jeśli nie ubiegasz się o przebaczenie, będziesz musiał spłacić pożyczkę.

Czy pieniądze z PPP są nadal dostępne??

Pożyczka wspierana przez SBA, która pomaga firmom utrzymać zatrudnienie podczas kryzysu COVID-19. Uwaga: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 r. Istniejący kredytobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia kredytu PPP.

Czy można wyszukać odbiorców pożyczek PPP?

The U.S. SBA regularnie publikuje dane dotyczące pożyczek PPP dla wszystkich poprzednich odbiorców pożyczek PPP. Wszystkie dane w tym wyszukiwaniu pochodzą bezpośrednio z publicznie dostępnych danych PPP na stronie SBA. Skip nie jest związany z SBA ani żadną agencją rządową i stworzył tę wyszukiwarkę dla celów informacyjnych.

Czy pożyczki PPP są w rejestrze publicznym?

Jakie informacje dotyczące pożyczki PPP są publicznie dostępne?? SBA posiada publiczną bazę danych dostępną na ich stronie internetowej, gdzie można znaleźć zapisy dotyczące pożyczki PPP.

Co się stanie, jeśli nie spłacisz PPP?

Po pierwsze, pożyczkodawca będzie dążyć do zapłaty od firmy za zaległe saldo pożyczki. Jeśli jednak firma nie jest w stanie zapłacić pełnej kwoty, pożyczkodawca przejmuje zabezpieczenie ustanowione przez firmę. Twoje aktywa biznesowe mogą nie mieć dużej wartości. W takim przypadku pożyczkodawca zrezygnuje z zabezpieczenia.

Czy milionerzy dostali pożyczki PPP?

Kanye West, gubernator Wirginii Zachodniej Jim Justice i 16 innych biznesów miliarderów dostało kredyty PPP. Obejmuję najbogatszych ludzi na świecie.