Jak sprawdzić pożyczkę SBA?

Jak sprawdzić pożyczkę SBA?


Czy kredyty PPP muszą być spłacane?

Pożyczki PPP (cała kwota główna i wszystkie narosłe odsetki) mogą być całkowicie umorzone, co oznacza, że nie muszą być spłacane. Jeśli nie ubiegasz się o przebaczenie, będziesz musiał spłacić pożyczkę.

Kto dostał pożyczkę EIDL?

W odpowiedzi na COVID-19, właścicieli małych firm, w tym firm rolniczych i organizacji non-profit we wszystkich krajach U.S. Stany, Waszyngton, D.C., i terytoriów byli w stanie ubiegać się o COVID-19 Economic Injury Disaster Loan (EIDL).

Czy można wyszukać odbiorców kredytów PPP?

The U.S. SBA regularnie publikuje dane dotyczące pożyczek PPP dla wszystkich poprzednich odbiorców pożyczek PPP. Wszystkie dane w tym wyszukiwaniu pochodzą bezpośrednio z publicznie dostępnych danych PPP na stronie SBA. Skip nie jest powiązany z SBA ani żadną agencją rządową i stworzył to wyszukiwanie odbiorców wyłącznie w celach informacyjnych.

Czy pożyczki PPP są jawne??

Jakie informacje na temat pożyczki w ramach PPP są publicznie dostępne?? SBA ma publiczną bazę danych dostępną na ich stronie internetowej, gdzie można znaleźć zapisy dotyczące pożyczki PPP.

Czy będzie kolejna pożyczka PPP w 2022 roku?

Obecnie wygląda na to, że programy SBA z ulgą COVID-19 NIE będą dostępne w 2022 roku. Program Ochrony Płatności (PPP) oficjalnie zakończył się 31 maja 2021 roku, a program COVID-19 Economic Injury Disaster Loan (EIDL) ma się zamknąć 31 grudnia 2021 roku.

Czy SBA daje darmowe pieniądze?

Zgodnie z ustawą CARES uchwaloną 27 marca 2020 r, niezależni kontrahenci, małe firmy, pracownicy “gig” i freelancerzy kwalifikują się do otrzymania dotacji rządowej w wysokości do $10,000. SBA czasami określa te dotacje jako “zaliczki”, ale nie jesteś zobowiązany do zwrotu tych pieniędzy rządowi.

Jak nie spłacić pożyczki SBA?

Będziesz musiał złożyć ofertę kompromisową do SBA i przedstawić dowody na to, że nie jesteś w stanie spłacić pożyczki. Oferta, którą przedstawiasz musi być czymś, co możesz rozsądnie spłacić i zazwyczaj w formie ryczałtu. Zarówno Twój pożyczkodawca jak i SBA muszą zgodzić się na ofertę kompromisową.