Jak sprawdzić osoby, które otrzymały pożyczki PPP?

Jak sprawdzić osoby, które otrzymały pożyczki PPP?


Czy pożyczka PPP jest nadal dostępna w Ohio??

Pożyczka wspierana przez SBA, która pomaga firmom utrzymać zatrudnienie podczas kryzysu COVID-19. Uwaga: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 roku. Istniejący kredytobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia kredytu PPP.

Czy kredyty PPP będą upublicznione?

Informacje, które opublikowaliśmy na temat zatwierdzonych wnioskodawców o pożyczki w ramach PPP, rzucają światło na tę ważną inicjatywę federalną. Jest to rekord publiczny, i formularze wniosków o pożyczki zauważyły, że informacje mogą stać się publiczne.

Jak uzyskać pożyczkę PPP w Ohio?

Możesz Złóż wniosek przez dowolnego istniejącego pożyczkodawcę SBA lub przez dowolną instytucję depozytową ubezpieczoną na szczeblu federalnym, ubezpieczoną na szczeblu federalnym unię kredytową oraz instytucję Farm Credit System, która uczestniczy w programie. Inne regulowane kredytodawców będzie dostępna do tych pożyczek, gdy są one zatwierdzone i zapisane w programie.

Co to jest pożyczka PPP i jak to działa?

Pożyczki PPP są emitowane przez prywatnych kredytodawców i unie kredytowe, a następnie są wspierane przez Small Business Administration (SBA). Podstawowym celem PPP jest zachęcenie małych firm do utrzymania pracowników na liście płac i/lub ponownego zatrudnienia zwolnionych pracowników, którzy stracili wynagrodzenie z powodu zakłóceń COVID-19.

Czy pożyczki PPP muszą być spłacone?

Kredyty PPP (cała kwota główna i wszystkie narosłe odsetki) mogą zostać całkowicie umorzone, co oznacza, że nie muszą być spłacone. Jeśli nie ubiegasz się o umorzenie, będziesz musiał spłacić pożyczkę.

Czy istnieje baza danych odbiorców PPP??

Small Business Administration kontynuuje aktualizację listy odbiorców PPP w trakcie kryzysu. Baza danych Post została teraz zaktualizowana o dane do czerwca 2021 r. Lista firm uczestniczących w programie wciąż się rozwija. The Post geocoded prawie 650,000 adresów wymienionych w bazie danych.

Czy istnieje pożyczka PPP na 2022 r?

Obecnie wygląda na to, że ulga COVID-19 Programy SBA NIE będą dostępne w 2022 roku. Program Ochrony Płatności (PPP) oficjalnie zakończył się 31 maja 2021 r., a program COVID-19 Economic Injury Disaster Loan (EIDL) ma zostać zamknięty 31 grudnia 2021 r.