Jak skontaktować się z Sheffield Financial?

Jak skontaktować się z Sheffield Financial?


Jak mogę spłacić Sheffield Financial??

Możesz zapłacić na swoje konto kredytowe Sheffield Financial z osobistego konta czekowego banku. Aby dokonać płatności, Przejdź do menu “Płatności Pożyczki” i wybierz metodę płatności, którą chcesz wykonać. Można dokonać jednorazowej płatności przelewem, powtarzającej się płatności przelewem lub jednorazowej płatności kartą kredytową/debetową.

Czy Sheffield Financial jest bankiem??

Sheffield Financial jest Oddział Truist Bank, Członek FDIC.

Jaki rodzaj oceny kredytowej jest wymagany dla Sheffield Financial?

Reklamowane stawki oparte są na Klienci klasy A z oceną kredytową 730 lub wyższą, klienci klasy B z minimalną oceną kredytową 700 i klienci klasy C z minimalną oceną kredytową 660. *Przykład: Klienci Tier A: Na sfinansowaną kwotę 7 500 dolarów, Twoja zaliczka wynosi 0 dolarów z 60 miesięcznymi płatnościami w wysokości 148 dolarów.46 każdy.

Czy Sheffield wymaga wpłaty zaliczki??

Po uzyskaniu pomysłu na sprzęt, który chcesz mieć, rozważ koszt i ile będziesz musiał sfinansować. Dla wykwalifikowanych klientów, Sheffield nie wymaga zaliczki.

Jaka jest stopa procentowa w Sheffield Financial?

15.99%
Stopa procentowa wynosi 15.99% [APR wynosi 15.99%]. Reklamowana stawka oparta jest na klientach z grupy D-E z oceną kredytową 620 lub wyższą.

Jak mogę sprawdzić status mojej aplikacji w Sheffield??

Aby sprawdzić status swojej aplikacji, proszę Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 800-438-8892 lub wysyłając e-mail na adres Loans@SheffieldFinancial.com.

Jak długi jest okres karencji dla Sheffield Financial?

NONE Do 25 dolarów.00. Jeśli minimalna płatność nie zostanie otrzymana w terminie, zostaniesz obciążony tą opłatą za każde zdarzenie. NIE. Nie ma okresu karencji na spłatę salda zakupów.