Jak skontaktować się z Nslsc?

Jak skontaktować się z Nslsc?


Czy rozmowy o ulgach w spłacie kredytów studenckich są realne?

Zazwyczaj tzw. firmy zajmujące się oddłużaniem kredytów studenckich, oferujące tego typu usługi, nie oferują żadnej ulgi. Często są to po prostu oszuści, którym zależy na Twoich pieniądzach.

Co to jest Krajowe Centrum Pożyczek Studenckich?

Baza danych NSLDS zapewnia scentralizowany, zintegrowany widok federalnych pożyczek i dotacji studenckich, które są śledzone przez cały ich cykl życia od zatwierdzenia pomocy poprzez wypłatę i spłatę (jeśli dotyczy).

Co to jest Krajowy Serwis Pożyczkowy?

National Student Loan Data Service (NSLDS) to U.S. Centralna baza danych Departamentu Edukacji (ED) dotycząca pomocy studenckiej. NSLDS otrzymuje dane od szkół, agencji gwarancyjnych, programu Direct Loan i innych programów Departamentu ED.

Jak mogę porozmawiać z kimś w Canada student loans?

Jeśli kraj, w którym się znajdujesz, nie zapewnia dostępu do międzynarodowego bezpłatnego numeru telefonu, użyj kanadyjskiego numeru operatora 0800 096 0634, a następnie zadzwoń na kolekcję NSLSC pod numerem 905 306-2950.

Z kim mogę porozmawiać o moich kredytach studenckich?

Powinnaś porozmawiać z biuro pomocy finansowej w twojej szkole – będą mieli informacje o opcjach federalnych pożyczek studenckich. Dodatkowo, można porozmawiać z Urzędem ds.S. Federalne Centrum Informacji o Pomocy Studenckiej Departamentu Edukacji pod numerem 1-800-4FED-AID (1-800-433-3243) w celu uzyskania informacji o pożyczkach studenckich.

Dlaczego dostaję telefony w sprawie pożyczek studenckich, skoro nie mam żadnych?

Oszuści mogą obiecać umorzenie pożyczki studenckiej lub zmniejszenie ogólnego zadłużenia, ale najpierw zdobędą twoje dane osobowe i zainkasują opłatę z góry. Niektóre z tych połączeń przyspieszyły w ostatnich miesiącach z powodu federalnego moratorium na zbieranie pożyczek studenckich.

Jak mogę się dowiedzieć czy moja pożyczka studencka została umorzona??

Kredytobiorcy chcący wiedzieć, gdzie są przechowywane ich pożyczki FFEL mogą przejdź do Studentaid.gov i zaloguj się za pomocą swojego FSA ID. Następnie przejdź do zakładki “My Aid” i wyszukaj swoje pożyczki. (W czasie prasy, dostęp do strony był uzależniony od długiego oczekiwania).) Nawet jeśli Twoja pożyczka FFEL jest utrzymywana w obrocie handlowym, nie jest to jeszcze stracona nadzieja.2 dni temu