Jaką ocenę kredytową stosuje Chase dla kredytów samochodowych?

Jaką ocenę kredytową stosuje Chase dla kredytów samochodowych?


Czy Chase ma wstępną kwalifikację?

Wstępna akceptacja Chase dla karty kredytowej jest najbliższym gwarantowanym zatwierdzeniem. Z Chase pre-approval, masz bardzo wysokie szanse na sukces, jeśli ubiegasz się o tę kartę Chase. Możesz nawet czasami (ale nie zawsze) obejść zasadę 5/24 Chase’a z ofertą pre-approval.

Jak długo trwa wstępna akceptacja pościgu?

Możesz zobaczyć wszystkie karty Chase, dla których jesteś wstępnie zatwierdzony w w ciągu kilku minut. Wystarczy wejść na stronę Chase’s pre-approval i wpisać swoje imię i nazwisko, adres oraz cztery ostatnie cyfry swojego numeru Social Security Number (SSN).

Czy lepiej jest finansować samochód przez bank czy dealera?

Podstawową korzyścią z udania się bezpośrednio do banku lub unii kredytowej jest to, że prawdopodobnie otrzymasz niższe oprocentowanie. Dealerzy mają tendencję do wyższych stóp procentowych, więc finansowanie za pośrednictwem banku lub unii kredytowej może zaoferować znacznie bardziej konkurencyjne stawki.

Czy mogę uzyskać akceptację dla kredytu samochodowego z 600 wynikiem kredytowym?

Nie ma określonego wyniku kredytowego, który jest potrzebny do uzyskania kredytu samochodowego. Jeśli masz ocenę kredytową powyżej 660, prawdopodobnie zakwalifikujesz się do pożyczki samochodowej z oprocentowaniem poniżej 10% APR. Jeśli masz zły kredyt lub nie masz żadnego kredytu, możesz nadal kwalifikować się do kredytu samochodowego, ale powinieneś spodziewać się, że zapłacisz więcej.

Jaki wynik FICO ma Chase?

Biuro kredytowe, z którego korzysta Chase przy zatwierdzaniu to głównie Experian, według obsługi klienta. Jednak możliwe jest, aby Chase użył jednego z trzech głównych biur kredytowych do oceny wniosków o karty kredytowe do zatwierdzenia: Experian, TransUnion i/lub Equifax.

Czy wstępne zatwierdzenie kredytu samochodowego jest twardym zapytaniem??

Kiedy dostajesz wstępne sprawdzenie, wstępną kwalifikację lub wstępną zgodę na finansowanie samochodu, to zazwyczaj jest to “soft inquiry“. Miękkie zapytania, znane również jako miękkie podciąganie kredytu, nie wpływają na Twój wynik kredytowy, mimo że możesz je zobaczyć w swoim osobistym raporcie kredytowym.

Jakiej oceny kredytowej potrzebujesz, aby uzyskać 0% finansowania na samochód?

740 lub wyżej
A jeśli masz nadzieję na uzyskanie 0% APR kredytu samochodowego, prawdopodobnie będziesz potrzebował bardzo dobrego lub wyjątkowego FICO® Score , co oznacza wynik 740 lub wyżej.