Jaką ocenę kredytową muszę mieć, aby uzyskać kredyt samochodowy Ally?

Jaką ocenę kredytową muszę mieć, aby uzyskać kredyt samochodowy Ally?


Czym jest Ally Auto Finance?

Auto Finanse

(NYSE: ALLY) jest wiodąca firma świadcząca cyfrowe usługi finansowe, NMLS ID 3015. Ally Bank, filia bankowości bezpośredniej firmy, oferuje szereg produktów i usług w zakresie depozytów, pożyczek osobistych i kredytów hipotecznych. Ally Bank jest członkiem FDIC i Equal Housing Lender, NMLS ID 181005.

Czy Ally auto to to samo co Ally Bank?

Redefiniowanie naszej firmy. W 2010 roku zmieniliśmy nazwę na Ally Financial i przekształcił naszą działalność finansowania samochodów w Ally Auto – premier niezależny dostawca finansowania oferuje dealerów wielu marek pojazdów, w tym RV, najbardziej kompleksowy pakiet produktów i usług dostępnych.

Czy Ally Financial jest trudne do uzyskania zatwierdzenia?

Ally oferuje kredyty samochodowe o stałym oprocentowaniu od 1000 do 300 000 dolarów, z terminami od 12 do 84 miesięcy. Podczas gdy Ally nie zobowiązuje do określonego minimalnego wyniku kredytowego, anegdoty wskazują, że minimalny wynik 620 jest zwykle wymagany.

Czy można spłacić kredyt samochodowy wcześniej z Ally?

Ally Lending nie pobiera żadnych opłat za złożenie wniosku lub rozpoczęcie działalności. Brak kar za przedpłaty: Możesz spłacić swój kredyt wcześniej, nie martwiąc się o opłaty za wcześniejszą spłatę od Ally.

Czy Ally Bank buduje kredyt?

Oprócz otwarcia konta oszczędnościowego, Możesz również poprawić swój wynik kredytowy, płacąc rachunki na czas i budując historię kredytową wypełnioną pozytywnymi informacjami.

Czy mogę kupić samochód mając 559 punktów kredytowych??

Z wynikiem kredytowym 550-559, powinieneś zakwalifikować się do stawki subprime APR, która będzie wyższa niż w przypadku osoby z oceną kredytową 700 lub 800. Średnia stopa procentowa dla kredytu na samochód używany w przedziale od 550 do 559 punktów kredytowych wynosi 17.29% (47% wyższe niż średnia stopa dla nowego samochodu).

Czy Ally Bank jest dobrym bankiem?

Ally jest jedna z naszych najlepszych instytucji. Oferuje jedno z najlepszych kont czekowych online i płaci konkurencyjną stopę procentową. Chociaż nie ma jednego banku, który byłby najlepszy dla wszystkich, Ally jest również silny w innych kategoriach, w tym oszczędności i obsługi klienta.