Jak obliczyć spłatę mojego kredytu hipotecznego z dodatkowymi płatnościami??

Jak obliczyć spłatę mojego kredytu hipotecznego z dodatkowymi płatnościami??


Ile zaoszczędzę płacąc dodatkowo kapitał?

Ile mogę zaoszczędzić dzięki wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego??
Sposób płatności Spłacić kredyt w .. Całkowita oszczędność odsetek
*Dodatkowe $608.02 płatność
Minimum co miesiąc 30 lat $0
13 płatności rocznie* 25 lat, 9 miesięcy $16,018
100 dolarów ekstra co miesiąc 22 lata, 6 miesięcy $27,944

Jeszcze 2 rzędy

Co się stanie, jeśli zapłacisz więcej za pożyczkę?

Kiedy dokonujesz dodatkowej płatności lub płatności, która jest większa niż wymagana, możesz wybrać, aby dodatkowe fundusze były przeznaczone na kapitał. Ponieważ odsetki są naliczane od kwoty głównej, spłata kwoty głównej w krótszym czasie przy pożyczce o stałym oprocentowaniu zmniejsza odsetki, które zapłacisz.

Co się stanie, jeśli zapłacę 2 dodatkowe raty kredytu hipotecznego w roku?

Dokonywanie dodatkowych spłat kapitału będzie skrócić długość okresu hipotecznego i pozwalają budować kapitał szybciej. Ponieważ saldo jest spłacane szybciej, będziesz miał mniej całkowitych płatności do wykonania, co z kolei prowadzi do większych oszczędności.

Ile lat zdejmuje dodatkowa płatność hipoteczna w roku?

Prawda jest taka, że jeśli możesz wyskrobać razem równowartość jednej dodatkowej płatności, aby umieścić w kierunku swojej hipoteki każdego roku, weźmiesz – średnio – cztery do sześciu lat z twojej pożyczki. Zaoszczędzisz też dziesiątki tysięcy dolarów na odsetkach.

Czy lepiej płacić ryczałtowo czy dodatkowo miesięcznie?

Dokonywanie płatności ryczałtowych zawsze oszczędza pieniądze na odsetkach. I w zależności od tego, jak to zrobisz, płatność będzie albo skrócić czas potrzebny na spłatę kredytu hipotecznego lub zmniejszyć miesięczną kwotę płatności.

Czy mądrze jest spłacić swój dom wcześniej?

Wcześniejsze spłacenie kredytu hipotecznego jest dobrym sposobem na uwolnienie miesięcznego przepływu gotówki i zapłacenie mniejszej ilości odsetek. Ale stracisz ulgę podatkową od odsetek hipotecznych i prawdopodobnie zarobisz więcej inwestując zamiast tego. Przed podjęciem decyzji, zastanów się jak wykorzystasz dodatkowe pieniądze każdego miesiąca.

Co się stanie, jeśli dokonasz 1 dodatkowej płatności hipotecznej rocznie?

Ok, prawdopodobnie już wiesz, że każdy dolar, który dodajesz do płatności hipotecznych stawia większe wgniecenie w saldzie głównym. A to oznacza, że jeśli dodasz tylko jedną dodatkową płatność rocznie, będziesz mógł skrócić okres spłaty kredytu hipotecznego o kilka lat-nie wspominając o oszczędnościach na odsetkach!