Jak mogę skontaktować się z SLS?

Jak mogę skontaktować się z SLS?


Co to jest firma obsługująca pożyczki?

Serwisant pożyczki to firma, która zapewnia wsparcie administracyjne dla pożyczki, co obejmuje przetwarzanie płatności i zapewnienie obsługi klienta. Wpływy z miesięcznych płatności kredytu – szczególnie w przypadku kredytów hipotecznych – są często wysyłane do wielu stron, zwłaszcza jeśli serwiser musi zarządzać kontem depozytowym.

Kto reguluje specjalistyczne serwisy?

Biuro Ochrony Finansowej Konsumentów (CFPB)
Biuro Ochrony Finansowej Konsumentów (CFPB) jest agencją na miarę XXI wieku, która pomaga rynkom finansów konsumenckich funkcjonować poprzez zwiększenie skuteczności przepisów, konsekwentne i sprawiedliwe egzekwowanie tych przepisów oraz umożliwienie konsumentom przejęcia większej kontroli nad ich życiem gospodarczym.

Dlaczego moja hipoteka Wells Fargo została przeniesiona do Specialized Loan Servicing?

W ramach branży hipotecznej, kredyty hipoteczne są często przenoszone z oryginalnego pożyczkodawcy do firmy takiej jak Specialized Loan Servicing, która koncentruje się na przetwarzaniu płatności, zapewnieniu administracji escrow i ogólnych działań związanych z kredytem hipotecznym po jego sfinansowaniu.

Czy Specialized Loan Servicing jest firmą windykacyjną??

Profil firmy: Specjalistyczna obsługa kredytów

Specjalistyczna Obsługa Pożyczek, która prowadzi również działalność jako Grupa Terwin, jest agencją windykacyjną w Highlands Ranch, Colorado.

Kto jest właścicielem firmy hipotecznej SLS?

Computershare Limited
Specialized Loan Servicing LLC (SLS, lub servicer) jest spółką zależną będącą w całości własnością Computershare Limited (Computershare), Australijska firma świadcząca globalne usługi finansowe, działająca w 22 krajach, posiadająca ponad 16 000 klientów i ponad 125 milionów użytkowników końcowych.

Jak długo trwa zatwierdzenie w SLS??

To może potrwać do 24 godzin aby twój profil został zatwierdzony. W tym czasie będziesz mógł przeglądać profile, ale komunikacja nie będzie możliwa. Jeśli 24 godziny to zbyt długi okres oczekiwania, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby Twój profil został zatwierdzony szybciej.

Czy mogę spłacać mój kredyt hipoteczny SLS za pomocą karty kredytowej??

Jakie metody płatności akceptuje Specialized Loan Servicing? Możesz wejść tutaj, aby zapłacić im bezpośrednio, lub zapłacić przez doxo za pomocą Apple Pay, karty debetowej, konta bankowego lub karty kredytowej.