Jak mogę porozmawiać z żywą osobą w SBA??

Jak mogę porozmawiać z żywą osobą w SBA??


Jak mogę skontaktować się z SBA w sprawie mojej pożyczki??

Skontaktuj się z nami

Po pomoc z EIDL, zadzwoń pod numer 833-853-5638 (TTY: 855-440-4960) lub wyślij e-mail na adres disastercustomerservice@sba.gov. Aby uzyskać pomoc w zakresie Targeted EIDL Advance, wyślij e-mail TargetedAdvance@sba.gov.

Jaki numer telefonu to 800 659 2955?

Jeśli masz pytanie dotyczące uzyskania pożyczki SBA na wypadek katastrofy, zadzwoń pod numer 800-659-2955 lub wyślij e-mail do disastercustomerservice@sba.gov.

Czy SBA ma czat na żywo?

Przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o pożyczki SBA na stronie https://www.sba.gov/funding-programs/disaster-assistance. Przedstawiciele Commerce będą dostępni poprzez funkcję Live Chat od 9 rano.m.-4 p.m., Od poniedziałku do piątku na stronie https://kansascommerce.gov/covid-19-response.

Jak znaleźć numer mojego kredytu PPP?

Twój numer pożyczki SBA PPP zostanie wyświetlony po lewej stronie ekranu. Możesz również zadzwonić na infolinię SBA PPP pod numer (877) 552-2692, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 ET. Numer pożyczki PPP znajduje się również na Promissory Note.

Jak sprawdzić status mojej pożyczki SBA??

Jak sprawdzić status konta dla istniejących kredytobiorców pożyczki SBA. Istniejący kredytobiorcy mogą Użyj SBA Capital Access Financial System (CAFS) (caweb.sba.gov) do monitorowania statusu następujących typów pożyczek: Paycheck Protection Program (PPP) Wszystkie pożyczki SBA na wypadek katastrofy, w tym COVID-19 EIDL i pożyczki na wypadek strat fizycznych.

Jak mogę sprawdzić saldo mojej pożyczki SBA??

Jeżeli nie posiadają Państwo listu lub oświadczenia, prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta SBA COVID EIDL pod numerem 833-853-5638. Jak mogę znaleźć mój numer pożyczki, moje saldo, datę wymagalności, datę finansowania, stopę procentową lub inne szczegóły pożyczki?? Informacje te można znaleźć na stronie logując się do systemu finansowego SBA Capital Access (CAFS).

Czy SBA kontaktuje się z Tobą przez e-mail?

SBA komunikuje się tylko z adresami e-mail kończącymi się na @sba.gov. Jeśli kontaktuje się z tobą ktoś, kto twierdzi, że jest z SBA, a nie używa oficjalnego adresu e-mail SBA, powinieneś podejrzewać oszustwo.