Jak mogę dowiedzieć się o numerze pożyczki SBA PPP??

Jak mogę dowiedzieć się o numerze pożyczki SBA PPP??


Jak mogę znaleźć informacje o mojej pożyczce SBA?

Jeśli nie masz listu lub oświadczenia, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta SBA COVID EIDL pod numerem 833-853-5638. Jak mogę znaleźć numer mojej pożyczki, saldo, termin płatności, datę finansowania, stopę procentową lub inne szczegóły dotyczące pożyczki?? Informacje te można znaleźć na stronie zalogowanie się do systemu finansowego SBA Capital Access (CAFS).

Czy pożyczki SBA są jawne??

Historycznie, Informacje o wszystkich pożyczkach wydanych przez SBA są publicznie dostępne i podlegają ujawnieniu zgodnie z ustawą o wolności informacji.

Czy numer pożyczki SBA oznacza zatwierdzenie?

Jeśli pożyczka otrzyma wstępną akceptację, pożyczkobiorca otrzymuje numer pożyczki SBA, który wskazuje, że fundusze są dla niego zarezerwowane.

Czy mogę zobaczyć moją pożyczkę SBA online??

Obecni pożyczkobiorcy mogą skorzystać z SBA Capital Access Financial System (CAFS) (caweb.sba.gov) do monitorowania statusu następujących typów pożyczek: Paycheck Protection Program (PPP) Wszystkie pożyczki SBA na wypadek katastrofy, w tym COVID-19 EIDL i pożyczki na straty fizyczne.

Jak nie spłacić pożyczki SBA?

Będziesz potrzebował Złożyć ofertę kompromisową do SBA i przedstawić dowody, że nie jest się w stanie spłacić pożyczki. Oferta, którą składasz, musi być czymś, co możesz rozsądnie spłacić i zazwyczaj jest to kwota ryczałtowa. Zarówno Twój pożyczkodawca jak i SBA muszą wyrazić zgodę na ofertę kompromisową.

Jak mogę otrzymać dokumenty dotyczące pożyczki PPP??

Możesz złożyć wniosek do pożyczkodawcy obsługującego kredyt. Wniosek będzie zawierał dokumenty, które weryfikują liczbę pracowników w pełnym wymiarze godzin i stawki płac, a także płatności na kwalifikujące się zobowiązania hipoteczne, leasingowe i użytkowe.

Jak mogę uzyskać dostęp do mojej pożyczki SBA EIDL??

Od 16 maja 2022 r. portal COVID-19 EIDL (covid19relief1.sba.gov, znany również jako “portal RAPID”) jest zamknięty. Kredytobiorcy, którzy potrzebują kopii swoich dokumentów kredytowych mogą skontaktuj się z nami pod numerem 833-853-5638. Prosimy o 3-7 dni roboczych na otrzymanie materiałów.