Jaką kwotę pożyczki mogę otrzymać pod zastaw nieruchomości?

Jaką kwotę pożyczki mogę otrzymać pod zastaw nieruchomości?


Czy mogę uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości bez zaświadczenia o dochodach??

Pożyczkodawcy trudno zatwierdzić pożyczkę pod zastaw nieruchomości bez Income Tax Returns lub dowodu dochodu więc musisz ujawnić swoje źródło dochodu. Musisz również ujawnić, dlaczego nie masz dowodu dochodu.

Jak długo trwa uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Po dokonaniu niezbędnej oceny, kwota pożyczki jest wypłacana na Twoje konto. W Bajaj Finserv rozpatrzenie wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości zajmuje do 72* godzin, co skutkuje szybką wypłatą środków.

Czy można uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości, którą się posiada?

Pożyczka pod zastaw ziemi jest wtedy, gdy pożyczasz pod zastaw ziemi, którą posiadasz. Ziemia może być surowa bez żadnych ulepszeń, lub może posiadać pewną infrastrukturę, taką jak linie elektryczne i wodne. Osoby biorące pożyczkę na zakup ziemi mogą być właścicielami ziemi lub mieć pożyczkę na zakup ziemi.

Jak mogę się dowiedzieć, czy nieruchomość kwalifikuje się do pożyczki??

Kwalifikowalność kredytu mieszkaniowego to zależy przede wszystkim od dochodów i możliwości spłaty przez osobę (osoby). Istnieją inne czynniki, które określają kwalifikowalność pożyczek domowych, takie jak wiek, pozycja finansowa, historia kredytowa, ocena kredytowa, inne zobowiązania finansowe itp.

Jakie dokumenty są wymagane do pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Lista dokumentów (LOD) List ograniczający pożyczkę (jeśli jest)

Złóż dokumenty wymienione poniżej i uzyskać kredyt mieszkaniowy / pożyczka pod zastaw nieruchomości usankcjonowane w 5 dni!
Karta Aadhaar Prawo Jazdy Dokument tożsamości wyborcy
GOI Issued Photo ID Identyfikator pracownika rządowego Rachunek za energię elektryczną
Rachunek za gaz Rachunek telefoniczny (linia stacjonarna) Pokwitowanie z podatku od nieruchomości

Czy dobrze jest wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Jeśli masz w pełni skonstruowaną nieruchomość mieszkalną lub komercyjną bez żadnych innych obciążeń, pożyczka pod zastaw nieruchomości jest najlepszą opcją w porównaniu z innymi rodzajami pożyczek. Oferuje duże sumy pieniędzy za niższą stopę procentową, ponieważ pożyczka jest zabezpieczona przez zabezpieczenie, czyli Twoją nieruchomość.

Czy osoba bezrobotna może dostać kredyt mieszkaniowy??

Tak, ponieważ bank może nie być skłonny zaoferować Ci pożyczki, jeśli jesteś bezrobotny. Bank bierze pod uwagę Twój zawód i roczny dochód, ponieważ pomaga im to określić stopę procentową, którą powinien nałożyć na kwotę kredytu i czy będziesz w stanie spłacić kredyt w terminie.