Jak duży kredyt samochodowy mogę otrzymać?

Jak duży kredyt samochodowy mogę otrzymać?


Skąd wiesz, czy będziesz kwalifikować się do pożyczki samochodowej??

Oto, co musisz wiedzieć.
  1. Upewnij się, że masz dobry kredyt. …
  2. Mają źródło dochodu. …
  3. Bądź w stanie udowodnić swoją tożsamość i miejsce zamieszkania. …
  4. Rozważ uzyskanie wstępnej akceptacji. …
  5. Czy masz przedpłatę lub Trade-In. …
  6. Zrozum, jak działa finansowanie u dealera. …
  7. Kwalifikacja do kredytu samochodowego przy złych kredytach. …
  8. Popracuj nad swoim kredytem przed złożeniem wniosku.

Jaki samochód mogę dostać przy moich dochodach??

Zasada kciuka stosowana przez wielu ekspertów od kupowania samochodów mówi, że suma płatności za samochód powinna wynosić nie więcej niż 15% twojego miesięcznego dochodu netto, (niektórzy mogą to rozciągnąć do 20%, ale 15% jest bardziej konserwatywne i dlatego może ułatwić budżetowanie).

Jaki wynik kredytowy trzeba mieć, aby zakwalifikować się do kredytu samochodowego?

660
Nie ma ustalonego wyniku kredytowego, który trzeba uzyskać kredyt samochodowy. Jeśli masz ocenę kredytową powyżej 660, prawdopodobnie zakwalifikujesz się do kredytu samochodowego z oprocentowaniem poniżej 10% APR. Jeśli masz zły kredyt lub nie masz żadnego kredytu, nadal możesz zakwalifikować się do kredytu samochodowego, ale musisz liczyć się z tym, że zapłacisz więcej.

Jak wysoki dochód jest potrzebny do uzyskania pożyczki samochodowej??

$1,500 do $2,500 miesięcznie
Minimalny dochód jest również ważne.

Zanim przejdziesz do tego kroku, kredytodawcy wymagają najpierw minimalnego dochodu. Kwota kwalifikacyjna różni się od pożyczkodawcy do pożyczkodawcy, ale zazwyczaj wymagane jest, aby co najmniej 1500 do 2500 dolarów miesięcznie przed opodatkowaniem z jednego źródła.

Na jaki samochód mogę sobie pozwolić przy pensji 50k?

Szacunki ekspertów są bardzo zróżnicowane. Greg McBride, starszy wiceprezes, główny analityk finansowy w Bankrate.com, radzi, że płatność za samochód powinna być równa nie więcej niż 15 procent miesięcznego wynagrodzenia przed opodatkowaniem. Oznacza to, że jeśli zarabiasz 50.000 dolarów rocznie, Twoja miesięczna płatność za samochód może wynosić aż 625 dolarów.

Czy trudno jest uzyskać zgodę na kredyt samochodowy??

Zazwyczaj nie jest bardzo trudno uzyskać kredyt samochodowy, zwłaszcza jeśli masz dobry kredyt. Oto rzeczy, o które pożyczkodawcy zazwyczaj pytają podczas rozpatrywania wniosku o pożyczkę: Dowód tożsamości. Zazwyczaj zostaniesz poproszony o udokumentowanie swojego nazwiska, adresu i numeru ubezpieczenia społecznego.

Ile wynosi rata za samochód za 40 tys?

Dla pożyczek na 40,000 dolarów, miesięczne płatności średnio wynoszą między 900 a 1000 dolarów, w zależności od stopy procentowej i okresu kredytowania.