Jak długo Baby Blue został skazany?

Jak długo Baby Blue został skazany?


Ile było baby blue z PPP?

Był rzekomo zaangażowany w oszustwo, które netted 24 miliony dolarów z Paycheck Protection Program.

Czy pójdę do więzienia, jeśli dostanę pożyczkę PPP??

Conspiracy to Commit Fraud: Jeśli kłamiesz na swoim wniosku o pożyczkę PPP z kimś innym, prawdopodobnie zostaniesz oskarżony o spisek w celu popełnienia oszustwa. Obejmuje to dwa lub więcej osób, spiskując do popełnienia jakiegokolwiek przestępstwa przeciwko U.S.. Opłata może pochodzić z do 5 lat więzienia, i innych kar finansowych.

Na jak długo PPP idzie do więzienia?

30 lat
Jeśli skłamiesz w swoim wniosku o pożyczkę PPP, możesz zostać oskarżony o przestępstwo federalne. Ten czyn jest przestępstwem w sekcji 1014, a jeśli jesteś skazany może przyjść z więzienia od do 30 lat – lub gorzej.

Co się stało z Baby Blue?

Pretty Ricky raper Baby Blue Whoaaa otrzymał swój los za udział w oszustwie kredytowym COVID-19 z zeszłego roku. Według dokumentów sądowych uzyskanych przez XXL w środę (Dec. 22), rymer z Południowej Florydy, urodzony jako Diamond Blue Smith, był skazany na 20 miesięcy więzienia w grudniu.

Jak długo Baby Blue dostał za pożyczki PPP?

Pretty Ricky Member Baby Blue ma służyć 20 Miesięcy W więzieniu federalnym za oszustwo kredytowe PPP. Blue został skazany na 20 miesięcy więzienia po przyznaniu się do winy za oszustwo przewodowe, oszustwo bankowe oraz spisek w celu popełnienia oszustwa przewodowego i bankowego.

Co to jest Baby Blue net worth?

Diamond “Baby Blue” Smith, 36, ma podobno wartość netto 10 milionów dolarów. Raper zdobył fortunę jako członek-założyciel grupy Pretty Ricky z Miami.

Co zrobił Pretty Ricky?

Według dokumentów sądowych, 37-letni członek Pretty Ricky pójdzie do więzienia na 20 miesięcy po przyznaniu się do winy na Aug. 4 do jednego zarzutu spisku w celu popełnienia oszustwa przewodowego. W październiku 2020 roku został zatrzymany za Składanie fałszywych wniosków kredytowych w celu otrzymania funduszy z Paycheck Protection Program.