Jak bardzo wiarygodny jest RateGenius?

Jak bardzo wiarygodny jest RateGenius?


Jak działa mój kredyt samochodowy?

Kiedy bierzesz kredyt samochodowy od instytucji finansowej, otrzymujesz pieniądze w formie ryczałtu, a następnie spłacasz je (plus odsetki) w czasie. Jak dużo pożyczasz, ile czasu poświęcasz na spłatę i jakie jest Twoje oprocentowanie, wszystko to wpływa na wielkość Twojej miesięcznej płatności.

Czy myAutoloan ma karę przedpłaty?

Korzyści z pożyczek samochodowych online

W przypadku kredytów samochodowych online, zazwyczaj płacisz niższy APR (roczna stopa procentowa) niż u dealera. Twój APR jest zablokowany na określony czas. Możesz uniknąć frustracji związanej z finansowaniem przez dealera. Nie ma żadnych ukrytych opłat, punktów ani kar za przedpłaty.

Czy myAutoloan jest dobrym pożyczkodawcą?

myAutoloan to rynek pożyczek samochodowych z siedzibą w Irving, Texas. Została założona w 2003 roku i jest akredytowana przez Better Business Bureau, gdzie otrzymała ocenę A+. Kto to jest Horizon Digital Finance LLC? Horizon Digital Finance LLC prowadzi myAutoloan.com, jak również inne strony internetowe poświęcone finansowaniu.

Czy myAutoloan jest dobrą firmą?

Czy myAutoloan jest legalny? Tak, myAutoloan jest legalną porównywarką kredytów samochodowych. MyAutoloan.com łączy pożyczkobiorców z wieloma ofertami pożyczek na zakup pojazdów lub refinansowanie pożyczek. MyAutoloan ma 4.3 z 5.Ocena 0 gwiazdek od recenzentów na Trustpilot.

Czy RateGenius ma wpływ na kredyt?

Nie. Zapytanie kredytowe ze strony RateGenius dotyczące wstępnie sprawdzonej oferty jest uważane za “miękkie zapytanie” przez agencję sprawozdawczości kredytowej. Zapytanie miękkie jest wykorzystywane wyłącznie do celów marketingowych. Oznacza to, że nie ma to wpływu na Twoją ocenę kredytową.

Jak długo RateGenius potrzebuje na zatwierdzenie pożyczki??

Następnie RateGenius przekazuje wypełniony pakiet pożyczkowy do Twojego nowego pożyczkodawcy w celu zatwierdzenia i finansowania. Proces ten trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Czy RateGenius jest pożyczkodawcą??

Pomimo Pula pożyczkodawców RateGenius, platforma finansowania online oferuje wyłącznie pożyczki na refinansowanie i wykup leasingu.