Ile zarabiają urzędnicy ds. kredytów hipotecznych w Los Angeles?

Ile zarabiają urzędnicy ds. kredytów hipotecznych w Los Angeles?


Ile zarabia oficer kredytowy w Kalifornii??

Średnia płaca podstawowa

Średnia płaca dla oficera kredytowego to $183,201 rocznie w Kalifornii i 35,500 dolarów prowizji rocznie. 9.4k wynagrodzeń zgłoszonych, zaktualizowanych na 16 sierpnia 2022 r.

Jakie jest najwyższe wynagrodzenie dla oficera kredytowego?

Oficerowie kredytowi zarabiali medianę 63,960 dolarów w 2020 roku. Najlepiej opłacane 25 procent wykonane $93,490 w tym roku, podczas gdy najniżej opłacany 25 procent dokonał $ 45,540.

Jak zostać oficerem kredytowym w Los Angeles?

Jak zostać oficerem kredytowym w Kalifornii
  1. Zamówienie konta NMLS. …
  2. Ukończenie edukacji przedlicencyjnej zatwierdzonej przez NMLS. …
  3. Zdaj test SAFE Mortgage Loan Officer w Kalifornii. …
  4. Wypełnij stanowe i FBI kryminalne prześwietlenia. …
  5. Wypełnij aplikację NMLS. …
  6. Zabezpiecz swój sponsoring pracodawcy.

Ile zarabia pośrednik w obrocie nieruchomościami w Los Angeles??

Średnia pensja dla agenta nieruchomości wynosi $107,064 rocznie w Los Angeles, CA. 62 pensje zgłoszone, zaktualizowane na 17 sierpnia 2022 r.

Co robi oficer kredytowy?

Oficer kredytowy pracuje dla banku lub niezależnego pożyczkodawcy, aby pomagać kredytobiorcom w ubieganiu się o kredyt. Ponieważ wielu konsumentów pracuje z oficerów kredytowych dla kredytów hipotecznych, są one często określane jako oficerów kredytowych hipotecznych, choć wielu oficerów kredytowych pomóc kredytobiorcom z innych kredytów, jak również.

Dlaczego oficerowie kredytowi robią tak dużo?

Oficerowie pożyczek hipotecznych zarabiają pieniądze poprzez opłaty za udzielenie pożyczki, koszty zamknięcia oraz obsługa i sprzedaż pożyczki. Najczęściej wynagrodzenie urzędnika kredytu hipotecznego jest oparte na prowizji, z odszkodowaniem różni się od biura do biura i stanu do stanu.

Czy bycie oficerem kredytowym jest trudne?

Bycie oficerem kredytowym może być naprawdę dochodowe

Przede wszystkim, nie jest to łatwa praca. Oczywiście, broker hipoteczny lub bank może powiedzieć, że jest to proste. I tak, być może nie będziesz musiał pracować bardzo ciężko w tradycyjnym sensie, ani brać udziału w żadnej żmudnej pracy.