Gdzie się podziały moje kredyty studenckie Navient?

Gdzie się podziały moje kredyty studenckie Navient?


Czy pożyczki studenckie Navient zostaną umorzone?

Najlepsze plany ubezpieczenia podróży Covid-19

W styczniu prokurator generalny Pensylwanii Josh Shapiro ogłosił, że Navient zgodził się anulować $1.7 miliardów w prywatnym długu studenckim subprime, należącym do 66,000 pożyczkobiorców, głównie w szkołach for-profit, takich jak ITT Technical Institute i Art Institute.

Jak mogę się dowiedzieć, czy mam kredyty studenckie Navient??

Wejdź na stronę Contact Us i wybierz rodzaj posiadanych pożyczek. Jeśli nie wiesz, jakie masz pożyczki, zaloguj się i zobacz je na stronach Account Summary lub Loan Details. Zadzwoń pod odpowiedni bezpłatny numer, aby skorzystać z naszego automatycznego systemu telefonicznego. Powiedz “Dokonaj płatności” i postępuj zgodnie z instrukcjami systemu.

Dlaczego moja pożyczka została przeniesiona z Navient do Aidvantage??

Navient, jeden z największych w kraju serwisantów pożyczek studenckich w tym roku zgodził się na anulowanie 1$.7 miliardów długu aby rozwiązać zarzuty dotyczące nieuczciwych, zwodniczych praktyk i drapieżnych pożyczek. “Więc Navient zdecydował się wyjść z biznesu i przenieść swoje kredyty federalne na Aidvantage,” powiedział.

Czy pożyczki Aidvantage mogą być umorzone?

Programy umarzania pożyczek studenckich Aidvantage

Pożyczki studenckie Aidvantage kwalifikują się do następujących programów przebaczania pożyczek studenckich: Przebaczenie spłat uzależnionych od dochodów: przedłuża okres spłaty do 20 lub 25 lat i umarza pozostałe saldo pożyczki po ostatniej płatności.

Skąd mam wiedzieć, czy kwalifikuję się do ugody z Navient??

Oto kryteria kwalifikujące: Musisz pożyczyć prywatną pożyczkę studencką od Navient lub jego poprzednika, Sallie Mae, w latach 2002-2014 podczas uczęszczania do niektórych szkół for-profit, takich jak Art Institute, ITT Technical Institute i inne. Możesz zobaczyć pełną listę szkół na stronie navientagsettlement.com.

Skąd mam wiedzieć, czy Navient anuluje mój dług??

Skąd będę wiedział, czy moje prywatne pożyczki Navient zostaną anulowane? Navient powiadomi wszystkich kredytobiorców, którzy są dotknięci po tym, jak umowy otrzymają ostateczne zatwierdzenia sądowe, zgodnie z firmą.

Jak mogę się dowiedzieć, czy moja pożyczka Navient zostanie umorzona??

Pożyczkobiorcy będą kwalifikować się do umorzenia pożyczki jeśli zarobili mniej niż limit dochodów w 2020 lub 2021 roku, według urzędnika Białego Domu.3 dni temu