Gdzie mogę złożyć wniosek o pożyczkę w ramach PPP?

Gdzie mogę złożyć wniosek o pożyczkę w ramach PPP?


Czy nadal można ubiegać się o pożyczkę PPP 2022?

Jeszcze jest czas na złożenie wniosku o umorzenie kredytu w ramach PPP dla wielu beneficjentów. Od 24 kwietnia 2022 r, 96% kredytów PPP z 2020 roku i 81% kredytów PPP z 2021 roku zostało całkowicie lub częściowo umorzonych. To według najnowszego raportu SBA Forgiveness Platform Lender Submission.

Jak mogę legalnie ubiegać się o kredyt w ramach PPP?

Pierwsze losowanie kredytów PPP
  1. Twoja firma rozpoczęła działalność przed 15 lutego 2020 r.
  2. Twoja firma jest nadal otwarta i działa.
  3. Masz nie więcej niż 500 pracowników.
  4. Jeśli Twoja firma ma wiele lokalizacji, nie masz więcej niż 500 pracowników na lokalizację.

Czy Womply PPP jest nadal dostępny 2022?

Womply będzie kontynuował przyjmowanie i przetwarzanie wniosków o PPP w oczekiwaniu na pojawienie się dodatkowych funduszy. Będziemy pracować, dopóki każdy legalny biznes zatwierdzony przez SBA nie otrzyma finansowania. Skontaktuj się ze swoimi senatorami i przedstawicielami i powiedz im, że chcesz więcej funduszy na PPP.

Czy pieniądze z PPP są nadal dostępne?

Pożyczka wspierana przez SBA, która pomaga firmom utrzymać zatrudnienie podczas kryzysu COVID-19. Uwaga: Paycheck Protection Program (PPP) zakończył się 31 maja 2021 roku. Dotychczasowi kredytobiorcy mogą kwalifikować się do umorzenia kredytu w ramach PPP.

Czy PPP powróci w 2022 roku?

Możesz złożyć wniosek bezpośrednio do urzędników SBA o aplikację przebaczenia w dowolnym czasie po zakończeniu okresu objętego ubezpieczeniem, gdzie nie musisz czekać 10 miesięcy. Jeśli zastanawiasz się nad otrzymaniem nowej pożyczki PPP w 2022 roku, to od teraz nie ma oficjalnego komunikatu od rządu.

Czy jest już za późno, aby ubiegać się o PPP?

Nie jest za późno, aby złożyć wniosek! WAŻNA AKTUALIZACJA NA ROK 2021: Prezydent Biden podpisał przedłużenie programu pożyczek PPP do 30 czerwca 2021 r.

Czy pożyczki PPP wracają?

PPP powraca z dodatkowym finansowaniem w wysokości 310 miliardów dolarów, Ale właściciele małych firm muszą działać szybko. Nowa runda pójdzie jeszcze szybciej, więc ci, którzy przegapili, muszą wybrać odpowiedni bank i natychmiast ruszyć.