Dlaczego nie mogę zalogować się na moje konto pożyczki studenckiej Navient??

Dlaczego nie mogę zalogować się na moje konto pożyczki studenckiej Navient??


Jak mogę uzyskać dostęp do moich wyciągów z Navient??

Pobierz swój formularz 1098-E zeznania podatkowego

Zaloguj się i wybierz Tax Statements w lewym menu. Wybierz dokument do pobrania według roku podatkowego. Jeśli masz różne rodzaje pożyczek, w pliku będzie wiele formularzy.

Skąd mam wiedzieć, że mam pożyczkę w firmie Navient??

Jeśli nie wiesz jakie rodzaje pożyczek posiadasz, sprawdź stronę podsumowania konta po zalogowaniu się na swoje konto Navient lub zaloguj się do National Student Loan Data System.

Jak sprawdzić, czy pożyczka Navient została umorzona??

Więc może pan udać się do Navient.com. Spójrz na swoje konto. I po zalogowaniu się powinieneś zobaczyć coś, co mówi jak czesne.

Czy Aidvantage to to samo co Navient??

Aidvantage jest oddzielną jednostką od Navient. Ponieważ Navient zakończył kontrakt na obsługę pożyczek federalnych, Aidvantage przejął te konta. Jednakże Navient będzie kontynuował obsługę pożyczek federalnych wydanych w ramach programu FFEL oraz prywatnych pożyczek studenckich.

Co się stało z moim kontem Navient?

Jeśli miałeś federalne pożyczki studenckie Navient, których właścicielem jest Departament Edukacji USA, Twoje pożyczki zostały przeniesione do nowego podmiotu obsługującego pożyczki. W 2021 roku, Navient wyszedł z branży obsługi federalnych kredytów studenckich, przenosząc swoje sprawy 5.6 milionów pożyczek studenckich dla Aidvantage, która jest własnością giganta pożyczek studenckich Maximus.

Czy Navient umarza pożyczki studenckie??

Program PSLF (Public Service Loan Forgiveness) umarza pozostałe saldo pożyczek bezpośrednich po dokonaniu 120 (10 lat) kwalifikujących się miesięcznych płatności w ramach kwalifikującego się planu spłaty podczas pracy w pełnym wymiarze godzin dla kwalifikującego się pracodawcy.

Kto kwalifikuje się do przebaczenia Navient?

Zmniejszenie zadłużenia z tytułu pożyczek prywatnych trafi przede wszystkim do kredytobiorców, którzy zaciągnęli prywatne pożyczki studenckie subprime (udzielane kredytobiorcom z niską punktacją kredytową) za pośrednictwem poprzednika Navienta, Sallie Mae, w latach 2003-2014, a następnie mieli więcej niż siedem kolejnych miesięcy zaległych płatności przed 30 czerwca 2021 r.