Dlaczego miałbyś przekształcić pożyczkę?

Dlaczego miałbyś przekształcić pożyczkę?


Czy lepiej jest przekształcić czy spłacić kapitał??

Czy przekształcenie kredytu hipotecznego to dobry pomysł? . Jeśli chcesz spłacić swój kredyt hipoteczny szybciej, możesz nadal dokonywać większych płatności, aby spłacić kapitał po przekształceniu.

Czy przekształcenie to dobry pomysł?

Jeśli masz zaoszczędzone pieniądze lub otrzymujesz prezent pieniężny lub spadek, recasting your mortgage is an excellent way to invest in your home equity while keeping more of your income each month. Chcesz niższych miesięcznych płatności. Przekształcając swoją hipotekę, zmniejszasz kapitał kredytu i obniżasz wysokość miesięcznych płatności.

Jakie są wady przekształcenia kredytu hipotecznego?

Wady przekształcenia hipoteki

Nie skraca długości kredytu hipotecznego. Twoje oprocentowanie pozostaje takie samo, co jest wadą, jeśli masz wyższe oprocentowanie. Więcej twojej gotówki jest związane w kapitale własnym. Pożyczkodawca pobiera opłatę, zazwyczaj nie większą niż kilkaset dolarów.

Jak długo trzeba czekać przed przekształceniem kredytu hipotecznego?

Być może będziesz musiał poczekać z przekształceniem, jeśli Twoja obecna pożyczka jest nowa.

Większość kredytodawców wymaga dowodu co najmniej sześć miesięcy płatności zanim będziesz mógł przekształcić swój kredyt hipoteczny.

Czy wszyscy kredytodawcy pozwalają na przekształcenie?

Nie wszystkie rodzaje pożyczek kwalifikują się do przekształcenia; na przykład, Federal Housing Administration (FHA) i Dept. Pożyczki Veterans Affairs (VA) nie mogą być przekształcone. Dodatkowo, nie wszyscy pożyczkodawcy i serwisanci oferują usługi przekształcenia, więc najlepiej jest zapytać się o to bezpośrednio.

Czy milionerzy spłacają swój dom?

Większość spłaciła swoje kredyty hipoteczne. W 2020 roku 58% państwowych milionerów kapitałowych posiadało swoje domy wolne i czyste. W całym stanie, nastąpił dramatyczny wzrost liczby Kalifornijczyków, którzy spłacili swoje kredyty hipoteczne, z 1.6 milionów gospodarstw domowych w 2000 roku do 2.4 miliony w 2020 roku.

Jaka jest różnica między przekształceniem a refinansowaniem??

Przekształcenie zmienia saldo kredytu po zapłaceniu dużej kwoty, tworząc niższą miesięczną płatność. Refinansowanie jest ubieganie się o nową pożyczkę, aby zastąpić swój stary kredyt hipoteczny, często z lepszymi warunkami, takimi jak niższe odsetki.