Dlaczego ciągle dostaję telefony w sprawie przebaczenia kredytu studenckiego??

Dlaczego ciągle dostaję telefony w sprawie przebaczenia kredytu studenckiego??


Jaki jest numer telefonu przebaczenia kredytu studenckiego?

Kontakt w sprawie pytań dotyczących PSLF

Jeśli Twoje pytania nie są zawarte na tej stronie, skontaktuj się z MOHELA pod adresem 1-855-265-4038.

Czy kredyty studenckie będą do mnie dzwonić?

Jednym z łatwych sposobów na rozpoznanie oszustwa jest to, że legalne serwisy pożyczkowe nigdy nie zadzwonią ani nie wyślą SMS-a do pożyczkobiorcy.

Dlaczego dostaję telefony od Navient?

Oto co musisz wiedzieć. Otrzymujesz telefon od osoby podającej się za przedstawiciela firmy Navient. Wyjaśniają, że w ramach ugody sądowej, Twój dług studencki zostanie częściowo lub całkowicie umorzony.

Kto kwalifikuje się do przebaczenia rządowych pożyczek studenckich?

Osoby samotnie wychowujące dzieci i zarabiające poniżej 125 000 USD Czy kwalifikujesz się do umorzenia 10,000$ długu?. Jeśli jesteś żonaty i składasz podatki wspólnie lub jesteś głową gospodarstwa domowego, kwalifikujesz się, jeśli twój dochód jest poniżej $250,000. Kwalifikowalność będzie oparta o twój skorygowany dochód brutto.12 godzin temu

Do kogo zadzwonić w sprawie umorzenia pożyczki?

1-800-433-3243
Formularze wniosków można uzyskać, kontaktując się z obsługą kredytu lub dzwoniąc do U.S. Federalne Centrum Informacji o Pomocy Studenckiej Departamentu Edukacji pod adresem 1-800-4-FED-AID (1-800-433-3243). Nie ma opłaty za ubieganie się o umorzenie pożyczki. Nie musisz płacić nikomu za pomoc w ubieganiu się o umorzenie pożyczki.

Skąd mam wiedzieć, czy moja pożyczka studencka Navient została umorzona??

1-800-433-3243
Formularze wniosków można uzyskać, kontaktując się z obsługą kredytu lub dzwoniąc do U.S. Centrum Informacyjne Pomocy Studenckiej Departamentu Edukacji pod adresem 1-800-4-FED-AID (1-800-433-3243). Nie ma opłaty za złożenie wniosku o umorzenie kredytu. Nie musisz płacić nikomu za pomoc w ubieganiu się o umorzenie pożyczki.

Jak mogę sprawdzić status mojego przebaczenia pożyczki studenckiej?

Jeśli nie jesteś pewien czy otrzymałeś Pell Grant podczas zaciągania kredytu studenckiego, najłatwiejszym sposobem sprawdzenia jest zaloguj się na swoje konto Federal Student Aid na stronie studentaid.gov, Thompson powiedział. Informacje o tym, czy otrzymałeś Pell Grant znajdziesz na swojej stronie podsumowania pomocy.2 dni temu