Dlaczego Ashley opuściła amerykańską biżuterię?

Dlaczego Ashley opuściła amerykańską biżuterię?


Gdzie jest teraz Les Gold?

Leslie Gold, broker trzeciego pokolenia, urodził się w czerwcu 1950 roku i nadal żyje i pracuje w Miasto Michigan urodził się w.

Kto jest właścicielem firmy American Jewelry and Loan?

Les Gold
Seth i Les Gold, współwłaściciele American Jewelry & Pożyczka, którzy są znani z ich reality TV show “Hardcore Pawn,” przygotowują się do rozszerzenia ich działalności Downriver. Współwłaściciele, których program emitowany był na TruTV w latach 2008-15, mają już lokalizacje w Pontiac, Hazel Park i Detroit.

Dlaczego bogaty został zwolniony z amerykańskiej biżuterii?

Wrócił do sklepu następnego dnia i przeprosił, ale ostatecznie został wypisany z programu i całkowicie opuścił lombard. Wielu fanów serialu uważa, że Rich został zwolniony, ponieważ Stał się bardziej popularną postacią w programie niż rodzina Goldów, przez co ich zdominował.

Jak długo American Jewelry and Loan jest w biznesie?

American Jewelry and Loan otwarte w 1978 roku i stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych lombardów na świecie. Flagowa lokalizacja w Detroit była miejscem akcji bijącego rekordy popularności reality show Hardcore Pawn, ale pozostaje dedykowanym lombardem z pełną obsługą.

Czy Karen nadal pracuje w American Jewelry?

Sklep jest własnością rodziny i jest prowadzony przez les gold.

Co się stało z American Jewelry and Loan?

Programy sieć czuła 162 odcinki były wystarczające i nie napisano nowej umowy na 2015 r.

Ile wart jest Set od amerykańskiego lombardu?

Seth Gold jest amerykańską gwiazdą telewizyjnej rzeczywistości, która ma wartość netto 1 milion dolarów. Seth Gold zarobił swoją wartość netto jako gwiazda amerykańskiej dokumentalnej serii telewizyjnej reality Hardcore Pawn, która została wyprodukowana przez RDF USA (później Zodiak USA) i Richard Dominick Productions i wyemitowana w tru-TV.