Dlaczego Ashley odeszła od amerykańskiej biżuterii?

Dlaczego Ashley odeszła od amerykańskiej biżuterii?


Gdzie jest teraz Les Gold?

Trzecia generacja brokerów, Leslie Gold urodziła się w czerwcu 1950 roku i nadal mieszka i pracuje w.. Michigan miasto urodził się w.

Czy Rick nadal pracuje w American Jewelry and Loan?

Mieszkanka Woodhaven wystąpiła w serialu TruTV “Hardcore Pawn”, który śledzi codzienne poczynania American Jewelry and Loan w Detroit. Pracował w sklepie przez 25 lat i był kierownikiem, zanim został zwolniony w zeszłym roku.

Kto prowadzi teraz American Jewelry and Loan?

Seth i Les Gold, współwłaściciele American Jewelry & Pożyczka, którzy są znani z reality show “Hardcore Pawn,” przygotowują się do rozszerzenia swojej działalności Downriver. Współwłaściciele, których program emitowany w TruTV od 2008-15, mają już lokalizacje w Pontiac, Hazel Park i Detroit.

Dlaczego bogaty opuścił American Jewelry and Loan?

Wrócił do sklepu następnego dnia i przeprosił, ale ostatecznie został wypisany z programu i całkowicie opuścił lombard. Wielu fanów serialu uważa, że Rich został zwolniony, ponieważ Stał się bardziej popularną postacią w programie niż rodzina Goldów, przez co ich zdominował.

Czy lombard jest skryptem?

Insiderzy ujawnili, że Są prawdziwe i inscenizowane elementy do “Gwiazd lombardu”. Mike Hoover, który twierdził, że był statystą w programie, omówił swoje doświadczenia na temat.

Ile wart jest Set z amerykańskiego lombardu?

Seth Gold jest amerykańską gwiazdą telewizyjnej rzeczywistości, która ma wartość netto 1 milion dolarów. Seth Gold zarobił swoją wartość netto jako gwiazda amerykańskiej dokumentalnej serii telewizyjnej reality Hardcore Pawn, która została wyprodukowana przez RDF USA (później Zodiak USA) i Richard Dominick Productions i emitowana w tru-TV.

Czy Les Gold ma jeszcze lombard?

Flagowa lokalizacja w Detroit była scenerią dla bijącego rekordy reality show, Hardcore Pawn, ale pozostaje dedykowany lombard z pełną obsługą.