Czy Womply PPP loan legit?

Czy Womply PPP loan legit?


Jak długo trwa uzyskanie pożyczki PPP od Womply?

W Womply pomogliśmy już 200.000 osobom w uzyskaniu pożyczek PPP i widzieliśmy jak pożyczki były finansowane w czasie już w ciągu 14 dni od daty złożenia wniosku, i często szybciej. Jeśli wszystkie dokumenty są w porządku, rozpatrzenie i przesłanie wniosku do SBA może potrwać zaledwie kilka dni.

Czy prowadzone jest dochodzenie w sprawie Womply??

W sierpniu, USA TODAY zwrócił uwagę na artykuł Uniwersytetu Teksańskiego w Austin, który zidentyfikował więcej niż 1.8 milionów pożyczek z oznakami potencjalnego oszustwa ze strony pożyczkobiorców. Niektóre z najbardziej egregularnych przykładów cytowanych przez badaczy dotyczyły Kabbage, Womply i Blueacorn.

Czy Womply to prawdziwa firma??

Założona w 2011 roku firma Womply jest platforma handlu lokalnego który dostarcza aplikacje, API, narzędzia marketingowe i finansowe, aby lokalny handel stał się rzeczywistością dla ponad 500 000 amerykańskich firm i ich klientów.

Czy Womply ma jeszcze fundusze?

Womply będzie kontynuował przyjmowanie i przetwarzanie wniosków o pożyczki PPP w oczekiwaniu na pojawienie się dodatkowych funduszy. Będziemy pracować, dopóki każdy legalny, zatwierdzony przez SBA biznes nie zostanie sfinansowany. Skontaktuj się ze swoimi senatorami i przedstawicielami i powiedz im, że chcesz więcej funduszy na PPP.

Czy w 2022 roku będzie kolejny kredyt w ramach PPP?

Jeśli nigdy nie otrzymałeś pożyczki PPP i zastanawiasz się, czy będzie kolejna pożyczka PPP na 2022 r, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Nic nie zostało ogłoszone. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć, jaka będzie reakcja rządu, jeśli pandemia przybierze jeszcze gorszy obrót.

W jakim banku Womply korzysta z PPP??

Cross River Bank Przewodnik po kredytach PPP | PPP FAQs | Womply.

Jak długo trwa wpłata środków przez Womply??

W większości przypadków finansowanie to odbywa się w ramach 2 do 3 dni roboczych po podpisaniu weksla. Aby uniknąć opóźnień, sprawdź status aplikacji, aby upewnić się, że informacje o banku są kompletne. Problemy z informacją bankową opóźnią finansowanie.